Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit számít a...

Banderilan kérdése:

Szerintetek mennyit számít a youtubon a videó feltöltő életkorra?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok gondolkoztam azon, hogy csinálok egy saját youtube csatornát csak attól félek, hogy a közösség elutasít majd.

Van értelme létrehoznom?



2016. júl. 22. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Miket akarsz feltolteni? Zeneket feliratozva? Mert azok abszolut nincsenek eletkorhoz kotve. Persze ha fenenagy eletmodi tanacsokat meg parkapcsolati szextippeket osztogatnal 13 evesen, az gaz lenne. De az, hogy alapvetoen van egy csatornad, nem az :)
2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semennyit, ha minőségben, tartalomban, összeszedettségben maximumot hozza.. és nem valami 152141. gameplay csatorna lesz.
2016. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy srác, tizen pár éves. Ilyen érdekes dolgokról szokott egész minőségi videókat csinálni..amíg nem mutatta meg magát addig min 20 évesnek gondoltam. Szóval ahogy írták..ha nem májkrém gémpléjt akarsz csinálni akkor annyian nemfognak csesztetni.
2016. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!