Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Eléggé...

Nagy bajban vagyok. Eléggé zsarol ez az ember. Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok. Van egy barátom, akiben nagyon bízok. Egy éve vele vagyok, boldogan. Annyira bíztam benne, hogy melltartós képet küldtem neki (NE VEGYETEK EZT ANNAK H EN KONNYEN KAPHATO VAGYOK)

Ő is küldött csere képet (arcunk nem volt benne) és volt egy rendes picit idősebb haverom aki feltörte a facebookomat és megszerezte a képem (már reg megvan cserelve a kod)

Es ezt most az o fiokjabol elakarja kuldeni a fiúmnak (senkit sem nevezek a nevén) mintha azt neki is elküldtem volna. Simán bármit kamuzhat neki.

Azt "egyeztettuk" meg hogy talalkozok akkor vele, hogy ne mondja meg a sracnak. Felek, hogy bantana engem hiszen nem lenne jo neki, hogyha keritesen at suli kozben taliznek vele, mert megolelne. Stb meg kettesben szeretne lenni. Senkinek sem beszeltem errol, nagyon nagyon felek, hogy mit kene tennem. Anyunak nem mondanam meg, orokre eltiltana a sractol meg mindentol.

Ezt most igy hogyan?

Rendes kommenteket szeretnek.. Igy is eleg bajom van. Lehet r#binek tartotok h huu 13 evesen baratja van (lassan 14) (tisztelet a kivetelnek, nem altalanositok senkit)

O az elso baratom... Nem akarom elveszteni..


Koszi elore is a segitseget<3

Helyesirasi hibakert ne haragudjatok, siettem irni :)



2016. júl. 22. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Első sorban a barátodnak mondd el.

Ha nem ért meg, bármilyen fájdalmas is, el kell viselned, ha szétváltok. ha valóban a barátod, ez nem következik be. Azzal az illetővel pedig szakíts meg minden kapcsolatot.

2016. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom <3
2016. júl. 22. 22:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom elso valaszolo. Mindent megertett a baratom segitett :) remelem sikerul
2016. júl. 22. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:

"Lehet r#binek tartotok h huu 13 evesen baratja van"


Nem, ezért nem. Ellenben ha az apád lennék, a melltartós képek miatt mondjuk úgy a következő három évben nem lenne sem okostelefonod, sem laptopod, de még a családi számítógépet is csak szülői felügyelet mellett használhatnád.

2016. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez nem konnyu! De ne felj kis lany van megoldas :) Meghozza egyszeru, nagyon egyszeru. Eloszor is meg kell ertened a folyamatot.

Az ilyen dolgok ugy mukodnek,, hogy valaki kitalalja hogy mitol felsz. Az ember felelmet valojaban nagyon konnyu kezelni es iranyitani. Ha az ovodas gyerek rosszat csinal "elvisz a mumus" stb es a gyerek megszeppen. Veled hasonlo dolog tortenik most. Rad akar kenyszeriteni olyat, amit te egyebkent nem csinalnal meg. Tehat keres olyat, amitol felsz. Ketsegbeeseben ezt talalta ki. Ez egy beteg dolog, de ez van :)

A masik dolog amit meg kell ertened, hogy hagyan mukodik a felelmed. Mitol felsz? Altalaban a szegyentol vagy valamit nem akarsz elvesziteni, amit mar megszereztel. Ez lehet munkahely, helyzeti elony, targyak vagy a tested.

A harmadik, hogy mit akar erte? Ennek a szerencsetlennek a tested kell. Azt hiszi, hogy akkor majd megkap, ha fenyeget.


Szoval ezek a tenyek.

A megoldas azert egyszeru a te esetedben, mert hiaba "nagy a tet", valojaban nincs a kezeben semmi sem ellened. Sott!!! Ha barmit is tesz, nagyon komoly bajba sodorhatja onmagat! Neki nincs tulajdon joga a te kepedhez. Megosztasi joga pedig egyaltalan. Tehat ha elkuldi a baratodnak, irany a rendorseg. A sraccot ugy seggbe rugjak ezert, hogy lyukat ut a felhoben. Ezen felul rendorsegi nyilvantartasba kerul. Nem jo ott lenni. Ezt mond el neki es bizd ra mit csinal. Ne felj tole!!!!! Soha ne felj tole!!!! Ismered a mondast "gyava nepnek nincs hazaja"? Ha felsz, akkor valaki iranyit es lekerget a terkeprol. Ilyen esetben sajnos nincs valasztasod: "harcolnod" kell..... de legalabbis szembeszallni vele. ES NEM SZABAD FELNI!!!!!

Tudod kik tudnak segiteni neked ebben? Azok akik melleted allnak. Szuleid es a baratod. Bocsi :) Meg akkor is, ha toluk felsz a legjobban, hogy ok meg ne tudjanak valamit. Na de mi a rosszabb? Ha buntetest kapsz, vagy engedsz a zsarolonak? En egy 50 eves apa vagyok es hasonlo koru lanyom van, mint te....mi lehet a legrosszab buntetes? A masik oldal, viszont az hogy engedsz a zsarolonak es orokre emlekezni fogsz ra. Ugyanis miutan "a dolog" megtortent; nincs visszaut. Nem lehet visszatekerni az idot es megvaltoztatni. Ezzel az emlekkel fogsz eleted vegeig. A legrosszab buntetes is elfelejtodik nehany nap alatt :)


Na akkor most mit is csinalj?

Beszelj a zsaroloval es mond meg neki, hogy ez egy eleg beteg dolog. Ha szeretni, akar valakit, akkor azt ne pofonnal kerje. Reszedrol a dolog le vagyon zarva es o azt csinal amit akar. Te azt kered tole, hogy gondolja at amit tenni, akar es kerdezze meg masoktol mi tortenhet VELE ez utan, ennek ugyanis jogi kovetkezmenyei LESZNEK. Na most... Fontos, hogy nyugodt legy! "hidegen" kozold a lenyeget, ne akarj folenyeskedni, gyozni, belerugni, kirohogni, stb...vagyis ne onts olajat a tuzre. A beszelgetest rogzitsd a telefonodon ha van. A hangfelvetel fontos lehet kesobb.

Edesanyaddal feltetlenul beszelj! Ha mindenki elhagyna a foldon, o akkor is ott lesz az oldaladon. He kell mogotted es tamogat; ha kell melletted es segit; ha elotted es ved (vagy peldat mutat). Ha duhos lesz rad, akkor ne a duhet lasd, hanem hogy mit mond, csinal. Valojaban felt teged es ovni akar. Neki nem hazudhatsz! Annak aki feltetel nelkul szeret es tamogat, nem hazudhatsz! Mindegy mi a "buntetes".

A baratoddal, kozold mi tortent, ha megkapja a kepet. Bizzunk abban, hogy a zsarolo nem kuldi el. Ha megis, akkor kerd meg a baratod hogy tartsa meg es azonnal hivod a mamad es o a rendort. A rendoroknek ennyi kell es a zsarolonak "vege".


Meg valami..... soha ne tegy fel semmilyen elektronikus mediara kepet magadrol, amit nem tennel ki az iskola faliujsagara!!!! Egyik baratom, mondta ezt, aki rendszer gazda egy cegnel. Minden elektronikus rendszer feltorheto. Ha abban bizol, hogy a legjobb baratod, szerelmed, hazastarsad....nezd meg az internetet! Volt baratnok, felesegek kepeivel van tele. Egyiket sem ruhaban csinaltak roluk(vagy magukrol). Ugyanugy mint te is, elkuldted a baratodnak. Na de mi van ha holnap osszeveszel a baratoddal? Hat akkor lehet a te keped is ott lesz.... Ezt akarod?

2016. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 23:05

Fürdőruhás képért is ? Mert csak anyagában van némi különbség melltartó és fürdőruha felső között.

2016. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os....

Rad bizom. Nem en vagyok az internet illem rendore :)

Barmi, amibol a kesobbiekben bajod lehet. DE ez a "te" eleted. Engem nem erint :)


A helyi hirekbol:

- Felhagyta politikusi palyafutasat fiatal kori fenykep miatt.

- Partja kizarta es elhatarolta magat a vezetosegert indulo jelolttol. Felszinre kerult egy foto, ahol baratja felesegenek a mellet fogta meg :) (fuggetlenul attol, hogy a holgy akkor meg nem volt a baratja felesege).


Es meg sorolhatnam, hanyan lettek ongyilkosok, hagytak abba a palyajukat, tanulmanyaikat, stb.... Szoval engem nem erdekel mit csinalsz. Ugy forgatod a mondataimat, ahogy akarod. Annak nevezel, aminek akarsz.... ez nem az en eletem. Ezek a veszelyek valosak. En elmondom neked es felhivom ra a figyelmed. Te meg azt csinalsz, amit akarsz :)

2016. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kerdezo ....

"Eléggé zsarol ez az ember." Hany eves ez az "ember"?


A rib...nc dologrol meg annyit, hogy nem tudsz uralkodni mask gondolatain, velemenyen. Mint ahogy ok sem tudnak a tieden :) Szoval szabad vagy azt csinalsz, amit akarsz, csak ezt masok is latjak es velemenyt mondanak rola. Szoval vagy ne csinalj olyat amiert leszolhatnak, vagy ne foglalkozz vele. Tudod olyan ez, mint a tilosban parkolni. Tudod hogy nem szabad es buntetes jar erte; megis megcsinalod. Oszt amiko' gyun a birsag, a "az a szemet parkolo or.... Hogy az ordog szankazzon a hatan" .... :)

2016. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolag is koszonom mindenkinek. Aki most olvassa vissza utolag: semmi baj se lett. A baratommal ugyan ugy megvagyunk es megbeszeltuk. Tenyleg koszonom mindenkinek!
2016. nov. 3. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!