Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feneket lehet kisebbé tenni?

Feneket lehet kisebbé tenni?

Figyelt kérdés
Ismerem az alap gondolatmenetet, hogy "minél nagyobb annál jobb", de én szeretném kisebbre csinálni... Valami természetes megoldás, valamilyen gyakorlat, esetleg diéta? Egyáltalán nem zsír teszi naggyá, alapból izmos testalkatú lány vagyok. (széles váll, izmos lábak-kezek)... Azt hallottam, hogy attól lesz nagyobb, formásabb, ha ráedzünk, de én nem ezt a célt szeretném elérni, valami tanács, ötlet?

2016. júl. 26. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Vannak farizom gyakorlatok...

Szerintem sem csinos a nagy segg.

2016. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ismersz ilyet, tudsz írni? Csak mert ha erősítő, akkor az nem jó nekem... Nem izmosítani, hanem kicsinyíteni szeretném.
2016. júl. 26. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha arra 'gyúrsz' akkor a fölösleg le jön róla.
2016. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jahj..de azzal nem csak izmosabb (nagyobb) lesz?...O_o
2016. júl. 26. 21:28
 5/9 anonim válasza:
Nagyobb nem feltétlen lesz attól, ha gyúrsz rá, izmosabb, feszesebb és formásabb viszont igen. Ha van rajta felesleg - már pedig szokott lenni -, az átalakul izommá vagy leépül róla, ezáltal kisebb lehet.
2016. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
minek kell a kicsi segg?? senkinek sem tetszik, nem lehet vele mit kezdeni, nincs rajta mit fogni! ez miért kell neked?
2016. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6, te nagyon hülye vagy.

Sok ember nem szereti a gigantikus dagadt zsíros hátsókat.

Ha neked az tetszik az a te személyes problémád.

2016. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 6-os, nem azt mondtam, hogy mikroszkóppal keljen keresni, csak kisebb legyen, mert én nagynak látom, nem tetszik.
2016. júl. 27. 23:24
 9/9 anonim válasza:
#7 inkább te vagy a nagyon hülye ha neked csak ez a 2 véglet létezik. Idióta
2016. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!