Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért távolodott el tőlem a...

Miért távolodott el tőlem a legjobb barátnőm ennyire?

Figyelt kérdés
6.-ik éve vagyunk/voltunk legjobb barátnők egy lánnyal (én is lány vagyok) eddig kisebb veszekedéseken kívül sohasem vesztünk össze egy ideje viszont állandóan veszekszünk. Mindigis volt neki egy másik barátnője is de én sohasem szóltam ammiatt hogy álltalában vele van. Mostanában viszont hanyagol ezért a lányért... Nekem is van egy másik barátnőm de nem érti meg hogy nem lehetek csak az ő barátnője. Azt hiszi hogy nekem csak ő lehet a barátnőm és senki más! Probáltam neki ezt elmagyarázni de nem érti meg. Ezen fellül kb úgy kezel mint egy öt évest és lenéz (mert nekem nincs iphone6+ om) nagyon megváltozott és hiába mondtam már neki hogy vissza szeretném kapni azt a lányt akit megismertem évekkel ezelőtt... Aztán nemrégiben megtudtam a másik barátnőjétől hogy szerelmes a barátomba mit tegyek? Szerintetek mit csináljak hogy visszakapjam azt aki a legjobb barátnőm?
2016. júl. 28. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mára az ellenséged lett...
2016. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerős helyzet sajnos velem is hasonló történt... nálunk viszont az idő mindent megoldott. És hogyha amiatt leszól mert neked nincs olyan "menő" telefonod nem is igazi barát..szerintem egy kis időre próbáld hanyagolni hátha észhez tér!
2016. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!