Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy senki vagyok! Hogyan...

Egy senki vagyok! Hogyan felejtsem el a barárnőm? 19/F

Figyelt kérdés
A barátnőm 1 év után megcsalt és azóta értéktelennek érzem magam és önbizalmam sincs reggel mikor felkelek,este mikor lefekszek, és nap közben is csak ő van a fejemben tanácsok? Van olyan aki át esett már ezen?

2016. júl. 31. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy mindig foglald le magad!

nézz filmeket, játssz számítógépes játékokat, keress új hobbit, tölts sok időt társaságban...

egy a lényeg, ne legyen időd csak ülni, és a történteken gondolkozni..

mert nem a te hibád végett ért véget a kapcsolatotok..

jobbat érdemelsz annál a nőnél...

olyat, aki nem csalna meg téged soha, és ezt kell tudatosítanod a fejedben!


nem te vagy az értéktelen, hanem ő, mert ő süllyedt olyan alacsony szintre, hogy a megcsalást választotta! holott ha más kapcsolatra vágyott, azt szemtől szembe is közölhette volna veled érett nő módjára...


én is átéltem már hasonlókat, és tudom hogy milyen nehéz..nekem hónapok kellettek, hogy túltegyem magam rajta..


lehet neked is sok idő lesz, de hidd el, amit javasoltam az nagy segítség lesz, ne hagyd magad unatkozni, mindig tégy valamit, és akkor gyorsan telik majd az idő, és egyik nap úgy kelsz majd fel, hogy érzed: továbbléptél, és tudni fogod, hogy igen is értékes ember vagy! :)

19/L

2016. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öreg, mindenki esett már át hasonlón! Nagyon nehéz, főleg úgy, hogy ne sérülj, és az értékrended se boruljon fel. Bizonyára értéktelennek érzed magad, és nincs önbizalmad, de hidd el, ettől nem lettél kevesebb. Sőt. Minden ilyennel erősödsz egy kicsit. Talán ez volt az első pofon az élettől szerelmi ügyben. Ne aggódj, lesz még pár ilyen. Fáj, ez természetes. De ahogy Zorán is megénekelte: "a szerelemnek múlnia kell, hogy érezd mennyit ér, míg tart, míg él." Ez nagy igazság. Azért kellenek a csalódások, hogy ha majd megtalálod azt, aki igazán szeret, annak igazán tudj örülni, és tudd te is szeretni. Túl fogod élni, el fogod felejteni. Főleg, ha megismersz valaki mást, aki segít ebben. Nem akarok további közhelyeket durrogtatni, de egyet jegyezz meg: minden lánynál indulj tiszta lappal, és egy csajnak se beszélj az exeidről, mert attól kiakadnak :) Szóval fel a fejjel, van élet a szerelmen túl.
2016. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek sokat segitetek!!!!
2016. aug. 2. 22:01
 4/7 anonim válasza:

Szia! Először is gondolj arra, hogy nem te vagy az egyetlen ezen a földön. Aztán arra, hogy a csajszi így járt. Elveszített egy igazi kincset, téged.

Félre khm? Hát gratulálunk lenni hozzá, de gondolj csak bele. Téged megcsalt akkor a következőt is megfogja, aztán a következőt és így tovább.

Neked kimutatta a foga fehérjét és legközelebb óvatosabb leszel. Nem benned van a gond, hogy megcsalt! Erre gondolj! Lesz másik lányzó. Biztosan nehéz most neked, de ne erre koncentrálj :) kitartást

2016. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2016. aug. 21. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már, Öreg?
2016. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már jobban kezdem összeszedni magam!:)
2016. aug. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!