Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a lányotok...

Ti elengednétek a lányotok ebbe a "buliba? "

Figyelt kérdés

A kislányom 12 éves,és lesz egy osztály "buli" az egyik osztálytársánál..Holnap este héttől kezdődne,és 11 óráig tartana..NEM lenne alkohol (természetesen),szülői felügyelet is lenne.. Lányom elmondása szerint filmeznének,játszanának,és ehhez hasonlók..

Ti elengednétek ide?:)

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2016. aug. 2. 15:14
 1/7 anonim válasza:
Bakker mások a szüzességüket veszzik el 12-13 évesen engedd el a "kislányod bulijában még szülő is lesz halálra fogják cikizni ha nem megy el mert mami nem engedi ha ettől meg szeretnéd kímélni engedd el
2016. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
12 evesen azert kene annyi bizalmadnak lennie benne, hogy elengeded egy ilyenre. A kerdes inkabb az, hogy hogyan jutna haza? Ha erte is tudtok menni, sima ugy, szuloi felugyelet lesz, nem hiszem hogy barmi problema lenne ebbol.
2016. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Természetesen elengedném, hiszen ha a szulok is ott vannak gond nem lenne szerintem. En mondjuk sokallom a 11orat.. Szerintem nem "buli" lenne hanem egy kis barati osszejovetel.:)
2016. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
el, de ha nincs itthon 11re akkor szobafogság míg 18 nem lesz.
2016. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mennék érte.. És 3 gyereknek is ott lesz az édesanyja..:)
2016. aug. 2. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha három szülő is ott lesz, akkor mi is a kérdés?
2016. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megoldhato a hazajuttatasa, siman :) az en 13.szulinapi bulimrol ejfel utan ment el az utolso vendeg, olyan jol elvoltam vele es a szulei is az enyemekkel. De rendszerint a 8 orai befejezes mindig este 10 utanra tolodott, meg 10 evesen is, tehat szerintem ebben nincs semmi polgarpukkaszto.
2016. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!