Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hordtok magatoknál önvédele...

Ti hordtok magatoknál önvédelem miatt bármi tárgyat/eszközt?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap beszélgettem egy gimnazista fiúval, mondta hogy szinte az osztályának fele hord magával bicskát,kést,paprika sprayt. Munkatársaktól is hallok hasonlókat. Ti hordtok magatokkal? Életkort is írjatok!
2016. aug. 3. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, és a családomban senki sem (36N)

Melyik település ez amiről írsz?

2016. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van egy kisbicska, plusz a küzdősport-tudás.

15/L

2016. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kés semmit nem ér ha nem tanultál késharcot. Elrettentő funkciója lehet, de ha ez nem jön be akkor lehet nagyobb bajban leszel mint előtte. Másrészt önvédelemnél a támadó ártalmatlanítása a cél minél hatékonyabban ill. a távolságtartás amennyire lehetséges. Javaslom inkább a paprika sprayt (KO PEPPER FOG egy nagyon jó termék és ittas személyek ellen is hatékony - tapasztalat).
2016. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én speciel rühellem a spray-ket, és jól le leszek szólva érte, de szerintem a gyávák ""fegyvere"".
2016. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek hasonló gimnazistákat. Szerintem először 1 ember kezdett el hordani aztán a többi csak azért hordja mert fél, hogy betámadja a gyerek. Én is hordok kést. 22/f
2016. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!