Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Úgy érzem...

Meg akarok halni! Úgy érzem elég volt mindenből! mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elegem van az életből nem akarok tovább élni...

nincs semmi étvágyam, szinte minden nap én vigyázok a kis öcsémre (2 éves) + a házi munkákat is én csináljam meg.... anyám folyamat ordibál velem ha nem mosogattam el 1-2 tányért ha meg olyan kedve van akkor meg is ver :(

rengetegszer mondta hogy költözzek el... sokszor a papám jött megbeszélni vele a dolgokat de az se segít... alig tudok lemenni a a barátaimmal focizni mert vigyáznom kell az öcsémre reggeltől estig. Egyszerűen nem akarok élni mert úgy érzem nincs értelme az életemnek. Ha valaki tudni szeretné akkor 14 éves vagyok, értelmes válaszokat szeretnék kérni!


2016. aug. 6. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki fogod nőni.


Igen tudom, mindenki ezt mondja, és jajj neked mennyire pocsék és én úgy sem értem.


MINDENKI átmegy ezen, hidd el nekem. Én is voltam ennyi idős és én is éreztem ugyan így. Ez egy teljesen természetes dolog. Nem azt mondom, hogy ne gondolj rá, vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudsz vele mit kezdeni.

Pár év múlva majd elmúlik, 18-20 évesen, ha megtalálod a kérdésedet, majd egy nagyon jót nevetsz rajta, hogy hogy is gondoltál te ilyeneket.

2016. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenni, egyszer úgyis jobb lesz. Az én életem is egy talicska fos. "Apám" elhagyott, "anyám" durván alkoholista, az agya már totál ki van. De nem akarok meghalni, mert az életre csak ez az egy lehetőség van. Ha szeretnél beszélgetni, akkor írj nyugodtan.
2016. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukád hol van, mit csinál? Apukád veletek él?

Felnőtt szövetségest kellene keresned aki beszél anyukáddal és kiáll a jogaidért.

2016. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!