Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pokemon Go Eevee-t hol találok...

Dead626 kérdése:

Pokemon Go Eevee-t hol találok? Lakhelyem Budapest, X. ker, Kőbánya.

Figyelt kérdés
Sziasztok Kőbányaiak nemrég kezdtem el pokemon go-zni és a tapasztaltabbaktól kérdezem hogy sok eevee-t hol tudok találni már 1 et találtam a Bánya tó körül de azóta semmi a legtöbb haverom a kökibe vagy a sporiba talált de nekem nemjön össze tudnátok nekem jó eevee vagy valami ritkáb pokemon lelőhelyeket?

2016. aug. 7. 21:26
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
Nem éppen kőbánya, de a Városligetben ma fogtam pár Eevee-t.
2016. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az Árpád hídnál fogtam egyet, de sajnos a pokemon.com-os id-mre. Amivel még mindig nem tudok belépni.

Plusz Újbuda Központnál is kijelezte nekem hogy van, azt nem tudom hogy mennyire csalóka-e vagy nem.

2016. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a 3. emeleti erkélyünkön fogtam egyet :) Mondjuk nem tudom, mi van nálunk, de az erkélyen és a konyhában 20-30 percenként simán feltűnik egy újabb pokemon... csak pokestopot nem érek el a lásból :'( :D
2016. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!