Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek egyetemre?

Szerintetek menjek egyetemre?

Figyelt kérdés
Így sincsen sok pénzünk, most felvettek egyetemre, de csak az, hogy ott vagyok, meg hazajárok 25-30 ezer forint és még nem ettem egy falat kenyeret sem. 40-50 forintba benne leszek havonta és igazság szerint utálom magam, hogy pénzt kérjek. Dolgozni meg nem tudok már, meg eddig se tudtam, nem vettek fel sehová se. Nagyon szívesen mennék egyetenre, de engem nagyon zavar már itthon is, hogy a barátok/ismerősök mindig hívnak valahová, esetleg ebédelni, de én nem tudok, mert nincsen pénzem. Semmilyen programon nem tudok részt venni. Egész nyáron is alig ettem valamit. Azon gondolkodom, hogy elmegyek OKJ-ra, havi 54 eter forintot fizetne, abból fenntartom magam. Ti mit tennétek?

2016. aug. 7. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj, vegyél fel diákhitelt, abból fedezd a tanulmányaidat és a megélhetésedet, és csak minimálisan cseszd el a pénzt szórakozásra.
2016. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Minimálisan SE cseszd el a pénzed. Ne vegyél fel diákhitelt. Menj el egyetemre. Menj el kollégiumba. Vagy menj albérletbe. Tanulj piszkosul jól, így ösztöndíjat kaphatsz.
2016. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
A szüleidtől meg merjél pénzt kérni.. Az OKJ-s tanfolyamot meg majd egyetem után elvégzed, ha még akkor sem találsz állást.
2016. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!