Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy fémdetektort, és...

Vettem egy fémdetektort, és szeretnék kincseket keresni, de fogalmam sincs hol kezdjem el szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudok az erre vonatkozó szabályokat,de szerintetek erdőben vagy patakoknál esetleg síkságokon,vagy hegységeknél érdemes keresni??egyébként Borsodi vagyok,ha valaki tervet kincsvadászatot akkor szivesen vele tartok

2016. aug. 8. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenkép hegységekben várromoknál legfőképp..de nézz videót az Uncherted 4 ről a youtuben ott majd meglátod
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ranctalpas válasza:
Ha magyarországi vagy, akkor bajban vagy, mert tavaly február óta nem szabad keresőzni. ELméletileg lehet, de annyi engedély kell, hogy beleőrülsz. És ha már van engedélyed, lehet figyelnek és le kell adj mindent. Várromokhoz úgyse adnak engedélyt. De ha eldugott kincseket keresel, az tuti nem a vára körül van eldugva. Hanem ott, ahova te sem gondolnád, ezért dughely. :)
2016. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!