Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még mindig nem tettem túl...

Még mindig nem tettem túl magam a nagypapam halalan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeptember 8an lesz, hogy elveszítettem a nagypapam aki, a sportra inspirált, és a peldakepem. Lassan egy éve, hogy nincs közöttünk, de majdnem minden este sírva alszok el, vagy ha atmegyek mamahoz, akkor is általában mindig sírok.
2016. aug. 10. 01:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy a halála előtt én már nem láttam else tudtam tőle búcsúzni. Rakos volt, és anyaek nem engedték e hozzá a kórházba, mert már nem volt magánál gyógyszerek miatt. Nem hiszek az ilyen szellemes dolgokban, de szívesen elbucsoznek tőle, erre van ilyen megoldás? Megtudnam idézni?
2016. aug. 10. 01:48
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én 2 éve vesztettem el a papám... ő nem rákos volt, de nem szeretnék róla beszélni, ha nem baj. A lényeg, hogy én sem tudtam elbúcsúzni, már több hónapja kórházban volt (gyerek nem mehetett be és 13 voltam akkor)

Ne úgy fogd fel, hogy elveszítettél egy nagyon jó embert és hogy hiányzik. Hanem hogy ő min mehetett keresztül, és most már sokkal jobb neki. Olyan helyen van, ahol nincs betegség, nem bántja senki stb. Egy nyugodt, biztonságos helyen. És már nem kell szenvednie. (Előre is bocsi a hülye példáért) de mint amikor pl lázas vagy. Szar érzés, hogy csak fekszel és fázol meg minden. És utána meg milyen jó megint egészségesnek lenni. Elfelejted, hogy mim mentél keresztül amíg beteg voltál és csak a jó marad meg. A papáddal is ez lehet. Már nincsenek fájdalmai. Azt nem tudom, hogy hogyan tudnál "elbúcsúzni" tőle. De ugye azt írtad, hogy a sportra invitált. Akkor próbálj nagyon sikeres lenni abban. Minthaeg akarnád mutatni neki, hogy neked ez sikerülni fog. Én másik suliba jelentkeztem (papám javaslatára) ês azt még megérte, hogy felvettek. De sajnos nem tudtam már neki arról mesélni, hogy milyen a suli, mert nyáron meghalt. De azóta is nagyon hálás vagyok neki :) Tudom kicsit hosszú lett, meg sokban kötöttem az én történetemhez. De remélem azért segített a válaszom :)

15/L

2016. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!