Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nagypapám mesélte még...

A nagypapám mesélte még kiskoromban, (sajnos már elhunyt) hogy elsüllyedt egy hajó a kis Dunán. Létezik valamilyen eszköz elérhető áron amivel ki tudnám deríteni a pontos helyét, méretét?

Figyelt kérdés
elmesélte,hogy merre található,de pontosan már nem tudta elmondani.Igazából ez egy holtág, nem széles viszont elég hosszú.

2016. ápr. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
valami olyat keress hogy vizalatti fémkereső vagy vizalatti talajradar
2016. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nézegettem én is,de elég borsos ára van egy ilyen komolyabb szerkezetnek,és fölöslegesnek tartanám annyi pénzt kidobni az ablakon egy keresésre,hiszen úgyis az állam tulajdona lenne. Talán bérelnék egyet ha lehet valahol a közelben egyáltalán. A választ köszönöm.
2016. ápr. 27. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül nem a Kiskunlacháza környékén elsüllyedt csavargőzösre gondolt? Mert azt centire pontosan tudom, hol van. :D
2016. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!