Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám...

Mit tegyek, ha az anyám akaratán kívül is korlátoz?

Figyelt kérdés
Akarattal is, mert elnyom, nem hagy felnőni közvetlenül sem. A fo gondom, hogy akaratlanul is működik ez. Pl volt egy fontos vizsgám, amire nem bírtam rávenni magam, hogy tanuljak, mert o a szomszéd szobában számítógépezett. Az egérrel ahogy kattogott, annyira kimondhatatlanul a nyakamon volt, megsem volt zajos, vagy szo szerint zavaró! Bar hangosan pl semmiképp nem tanultam volna, mert hallgatta volna, es zavar. Nem tudom erezheto e , hogy mi zavar. A másik példa, h reggelente mig itthonvan nem tudok készülődni, azaz nem komfortos, mert ott is zavar. A jelenléte. Nez, szol, hogy vigyek ernyőt. Melegem lesz igy, igy fázni fogok, ez de csinos stb. Lelkileg nem tudok szabadulni, es úgy érzem egy nyavajgasnak tűnik, de tenyleg mas ember vagyok mellette, es pl a vizsgan is megbuktam, es mikor elmentem könyvtárba készülni meglett. Vannak meg peldaim, a lényeg, hogy érzem elnyom. Azon kívül, hogy költözzek el, hogy tudnám ezt levetkozni?
2016. aug. 10. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
költözés/koli?
2016. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Direkt írtam, hogy ezen kívül :)

Mar voltam elkoltozve, jobb volt. Igazság szerint nem tökéletes. A másik ami nagyon undorító, de leírom, hogy ha mar meghalt se vagyok biztos benne, hogy megoldás lesz erre. Nem tudom kifejezni it erzek. Mert ez az en defektem , megkene oldanom, de úgy érzem o generálta, es lerombolhatatlan. Mas a személyiségem miatta, mint amilyen lennek

2016. aug. 10. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamiért nem fogtam fel, hogy beleírtad, bocsi. :D Hát nem tudom, tesó, azt tudod, hogy miért van ez?
2016. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked pszihológusra van szükséged.
2016. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!