Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor mindig fiatal emberekre...

Amikor mindig fiatal emberekre vágynék de a férfi nemi jellegem korlátoz benne mit csináljak?

Figyelt kérdés

tehát én például nőként gondolkozok belülről agyilag.


csak ugye nincsen vaginám se nem kinőtt emlőim.



#ágy #mentális #megbetegedes.
2016. jún. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit csináljál? Ugyanazt mint a többi normális. Tanulj, dogozz, szórakozz, és amikor arra kerül a sor, akkor keress egy magadhoz hasonlót.Ráadásul minden évben még fel is vonulhatsz, azt büszkén hirdetheted.

De hogy egy nőről csak az jut eszedbe, hogy vagina, meg emlő, az sokat elmond a lelkivilágodról.

2016. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de én nem akarnék felvonulni. d köszönöm önnek hozzászólását.
2016. jún. 1. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
a kérdést se értem!!
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hannibal106 ***** válasza:
Fogadd el magad, az vagy aki. Csináld azokat a dolgokat amiket szeretsz, légy mindig önmagad, és így csak azok kerülnek közel hozzád akikkel érdemes együtt lenned, vonatkozik ez akár egy szimpla randira is. Ha magadnak nem fogsz tetszeni csupasz valódban akkor másnak sem.
2016. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!