Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne az orromra...

Mit tegyek hogy ne az orromra figyeljenek?

Figyelt kérdés
Év elején az évnyitón összeestem és bevertem a fejem.Az esés hatására el ferdült az orrom és nagyon irritáló.Főleg azért idegesít mert nálam egy sokkal idősebb fiú ezzel piszkál és már nagyon idegesít!A legjobb hogy nem sokára szemüveges leszek és az szerintem még jobban látszani fog hogy ferde az orrom.

2016. aug. 13. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szólj egy tanárnak, vagy menj el orvoshoz.

Ha elferdült azt lehet korrigálni.

2016. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Hány éves vagy?! Ha elég idos vagy hozzá, csináltass orrpierciget a másik felére és ha begyógyult cseréld ki karikára. Az kiegyensúlyozza a ferdeséget és elvonja róla a figyelmet, mert mindenki azt fogja nézni, csodálni és nem azt, h ferde az orrod vagy sem. Amúgy meg elég gonosz dolog tole, hogy ilyesmi miatt csúfol, biztos rajta is boven lenne mit gúnyolni!
2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok úgyhogy az orrpiercing nem jöhet szóba.Azért köszi az ötletet!
2016. aug. 16. 13:01
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit:)) De amúgy tényleg ne foglalkozz vele, hiszen senki sem tokéletes, mindenki más és mindenkinek vannak hibái, ez tesz mindenkit kulonlegessé.
2016. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!