Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek ötlete egy ismerősöm...

Valakinek ötlete egy ismerősöm öngyilkos akar lenni vagyis csak fenyegetőzik vele?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy hete ismerem és flörtöltünk és én már akkor is kikötötttem h lehetnénk barátok aztán abból kitudja mi lesz. Erre benyög hogy szeret meg h én miért nem akarom h szeressen meg minden. Erre h örül hogy meg ismerhetett. Meg felakasztja magát stb. véget vet az életének. Én persze igyekzte ellenérvet adni. Én csak leirtam neki h miért nem akarok bele vágni és hogy nem akarom megbántani mert nem érzek többet iránta. Haverja is h miért nem probálom meg de ha egyszer én nem akarom ezt most meg már végképp nem és nem érzek iranta így. Mit kéne tegyek vagy mi legyen?
2016. aug. 14. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos dolog:


Aki öngyilkos akar lenni, az NEM beszél róla.

Maximum ír búcsúlevelet és ennyi.


Aki beszél róla, 'fenyegetőzik', minden nap csak sír, hogy ő most megteszi, az NEM lesz öngyilkos.


Volt egy ilyen ismerősöm, 99% ugyan ez a sztori volt, én is nagyon sajnáltam és hetekig beszélgettem vele, hogy miért ne tegye meg, stb.


Később kiderült, hogy évek óta folyamatosan mondta, hogy ő holnap megöli magát.


NEm teszik meg, CSAK figyelmet akarnak.

Én a helyedben azt tenném amit én is tettem:

Ott hagynám a francba, úgysem öli meg magát, akkor meg mi értelme van az egésznek?

2016. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi zsarolás . Semmit nem tesz , a sajnáltatáson kívül . Más se avatkozzon bele a dolgodba .
2016. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mivel nem ismerem így nem tudom hogy min ment kersztül vagy h mondott e már miatt. Én tegnap is megprobáltam értelmesen beszélni meg ma is. De csak az ő saját maga érveit hajtogatja mindig. Akkor az lenne a legegyszerűbb ha még egyszer leirnám h nem akarok semmit és törölném vagy tiltanám ? (mert nem hinnem ha csak nem irok vissza nem irogat tovább.) Meg a haverja is azzal dobálozik h majd megtudja a világ h megkorra egy szemét vagyok mert szivatom meg stb. Őt már legszivesebben is melegebb érghajlatra küldeném én tisztáztam mindkettőnek az állás pontom.
2016. aug. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!