Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék jelentkezni majd a...

Szeretnék jelentkezni majd a Színművészeti egyetemre! Ráérek még vagy kezdjek el most gyakorolni? 14/L

Figyelt kérdés
Elég nyúlékony vagyok, hangom átlagos, most kezdek el zenélni és néptáncolni! Van esély,hogy felvegyenek ?

2016. aug. 15. 21:55
 1/1 anonim válasza:

A zene és a néptánc eszméletlen fontos! Én a következő tanévben felvételizek, és most tudatosult bennem, hogy mennyire rohadtul jó lett volna, ha nem hagyom ki. Nem hátrány, ha színházba jársz(mindenféle darabra) ha ismersz rengeteg klasszikus és kortárs költőt, és az ő darabjaikat(kívülről-belülről). Egyébként a felvételin azt nézik, hogy mennyire vagy karakteres, egyedi - azokat kell megfognod, akik benn ülnek és néznek téged alkalmassági vizsga közben.Sztem fontos lenne, h járj valahova színjátszózni (vagy egy dráma tagozatra) vagy h legyen valakid, aki ismeri ezt a "világot", el tud igazítani téged és segíteni tud bármiben.


Remélem, tudtam segíteni és sok sikert kívánok! :)

2016. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!