Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti féltek a tudattól, hogy...

Ti féltek a tudattól, hogy szellemek vannak a lakásotokban?

Figyelt kérdés
Most azokhoz a szülőkhöz fordulnék kérdésemmel akiknek a gyereke/ük azt állítja, hogy látja vagy hallja a szellemeket. A kérdésem az lenne, hogy féltek-e? Nem rémiszt meg titeket a tudat, hogy van a házatokban egy szellem?

2016. aug. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
hülyeség... ami nem létezik az hogy lehetne a házba ?
2016. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
70%
Én nem aggódnék miatta. A gyerekeknek nagy fantáziájuk van.
2016. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
79%
tedd át a kérdést az ezotéria-rovatba,ott vannak szakértők akik tudományosan megközelítik a kérdést.az én házamban biztos nincs mert van macskám.)
2016. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szántóvető!


Tőled szeretném kérdezni hogy miből gondolod hogy azért mert van cicád nincs szellem a házadban vagy hogy jöhet ez a két dolog kapcsolatba egymással?

2016. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:

azért mert a macsek érzékeli,hamarabb észrevenné ha van valami nem evilági lény a lakásban.

vannak az állatoknak is képességeik.pl be kell terelni a sertést a házba,és ahova lefekszik oda kell tenni az ágyat,ott ugyanis biztos nincs vízér.

2016. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szeretnéd átnézem a házat (ja,nem szellemirto vagyok csak médium) merthogy érzem ha van ott szellem
2016. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!