Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. osztályban ciki az emeletes...

Anonymus0123456789 kérdése:

8. osztályban ciki az emeletes tolltartó?

Figyelt kérdés
Tavaly még volt néhány osztálytársam akinek olyan beledugós tolltartója volt, de nem tudom idén mennyire komolyodtak. Ugye nem ciki az emeletes, beledugós tolltartó 8.osztályban? Mert igazából nekem csak ez jött be. A másik fajta tolltartóban mindig kitörik a ceruzám hegye.

2016. aug. 25. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Az a ciki, ha ennyire komolytalan problémáid vannak ilyen idős korodban.
2016. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bonnie2019 válasza:
100%
Szerintem nem rossz, sőt, ha neked ez tetszik akkor örülj, hogy van stílusod, és nem vagy tucat ember. Szerintem jó, ha egy kicsit különbözől. ;)
2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam -.- Már kérdezni sem lehet? EZ az oldal nem erre van?? -.-
2016. aug. 25. 08:50
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 2. :)
2016. aug. 25. 08:51
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a tolltartó úgy ahogy van egy az egyben ciki már 8.-ban, mit hordasz benne, a zsírkrétáidat meg a színes ceruzákat? :D Nekem meg az osztálytársaim háromnegyedénél is csak egy toll meg egy ceruza van, a hátizsák első zsebében, ennyi.
2016. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és valami lesz a tollal akkor az óra közepén kéreget a szomszédtól és akkor meg kap egy szép beírást, órai beszédért. :D Bocs, nem és szeretnék felkészült lenni, amúgy is szeretek rajzolni szóval nem baj ha van nálam ceruza.
2016. aug. 25. 09:10
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Mi lesz a tollal, véletlenül felhelyezed a végbélnyílásodba vagy micsoda? :D Jájj, ezek a mai általános iskolások olyan esetlenek, nehogy valami gyengébb középiskolába menj jövőre, mert első nap fel fogják dugni a tolltartód oda ahová nem süt be a nap.
2016. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bakker de egy szánalmas emberek vannak ezen az oldalon... Basszus, kifogy a toll, eltörik a táska első zsebébe?? Akkor mivel írsz, körömmel? Bakker nem én vagyok esetlen hanem te vagy értetlen, meg felfogás hibás... Már azonnal ilyenekre kell gondolni -.-
2016. aug. 25. 09:20
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
#8 akkor tarts magadnál 2-3 tollat biztonság kedvéért.. ahhoz nem kell tolltartó.
2016. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És olvastátok azt a részt hogy rajzolás?? Ahhoz ceruza is kell... Na mindegy itt mindenki (tisztelet a kivétel) hülye.
2016. aug. 25. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!