Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8. osztályban ciki az emeletes...

Anonymus0123456789 kérdése:

8. osztályban ciki az emeletes tolltartó?

Figyelt kérdés
Tavaly még volt néhány osztálytársam akinek olyan beledugós tolltartója volt, de nem tudom idén mennyire komolyodtak. Ugye nem ciki az emeletes, beledugós tolltartó 8.osztályban? Mert igazából nekem csak ez jött be. A másik fajta tolltartóban mindig kitörik a ceruzám hegye.

2016. aug. 25. 08:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azia! Nekem is ilyenem van, mert nem bírom a kupit. Ráadásul a körzőm sem törik el. Nem ciki nekem is ilyenem van.
2016. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11vagyok *Szia *túl sok a "nekem is ilyenem van" XD
2016. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Akkor okés kösziii :)
2016. aug. 27. 10:52
 14/19 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond. Én még középsuliban is néha használtam mert amikor unatkoztam folyton rajzoltam és volt nálam vagy 40 ceruza xD Szóval ne foglalkozz senkivel. (: 21/L
2016. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Semmiképp nem akartam arra folyamulni, hogy nem veszek tolltartót, csak kíváncsi voltam, hogy milyet. 2, 11 és 14 köszönöm!!!
2016. aug. 28. 09:49
 16/19 Bonnie2019 válasza:
100%
#2 vagyok. Nagyon szívesen 😋
2016. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki,én is csak azért váltottam henger alakúra mert idővel az jobban tetszett,de nincs semmi baj az emeletessel sem.

Amúgy aki azt írta náluk már nincs is tolltartója senkinek,oké,nálatok nincs,mert nálatok "ciki",de ne általánosíts,10.-es vagyok,nálunk a legtöbb embernek van tolltartója.

2016. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is van, akinek nincs tolltartoja, de minimalis, es nagyon idegesito tud lenni, hogy minden nap 'keregetnek'.

A legtobb embernek henger, vagy lapos, de mindenkeppen az a 'beledobok mindent' tipusu tolltartoja van. En is 8.ba megyek, es meg mindig ilyen bedugos teglalap alaku tolltartom van, bar mar jobban tetszenek a hengeresek, meg tartok is attol egy kicsit, hogy mar 'ciki' a bedugos, de most kaptam egy nem olcso taskat, ugyhogy ugy gondoltam, jo lesz nekem a regi bedugos.

Visszaterve a kerdesedre, lehet, hogy mas cikinek tartja, de ne erdekeljen, ha neked tenyleg az tetszik!! Ha beszolna valaki, hogy milyen dedos, vagy ciki (megjegyzem ha nem Jegvarazs vagy Barbie van rajta, akkor nem nagyon lehet kicsinyes), akkor batran mondd neki azt, hogy neked ez tetszik es praktikus, ezert hasznalod azt. -velem volt mar olyan, hogy mondtak valamire (nekem sem volt meg olyanom) hogy fuuuj de ronda, es en meg pont egyszerre veluk, hogy milyen szep, es furan neztek ram, de mondtam hogy mindenkinek megvan a sajat velemenye, es nem beszeltunk tobbet errol :)-

2016. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg tetszik és egy sima beledugos lett vegul.. Köszi a választ! :)
2016. szept. 3. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!