Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy éltétek túl a gimit?...

Darkzoli kérdése:

Hogy éltétek túl a gimit? (sürgős)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

ugye utolsó nap a nyári szünetbe, és hát egy kicsit félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni.

Tudnátok pár tanácsot adni, hogy ti hogy illeszkedtetek be?



2016. aug. 31. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gimi volt a kedvencem. Annyira szerettem, hogy néha még tanultam is. Sok múlik az osztálytársakon. Keress hasonló gondolkodású diákokat és csapódj hozzájuk.
2016. aug. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is félek a gimitől, bár én még csak most megyek 8-ba. Gondolj arra, hogy ők sem ismernek senkit, úgy ahogyan te sem. Én már elsőben is olyan osztálytársakat kaptam, hogy barátim nem lettek, nem beszéltem senkivel, egyedül voltam. Aztán úgy 6-ban rájöttem, hogy vagy kialakítok egy normális társaságot magamnak, és a hátralévő éveket szórakozásban töltöm el, vagy maradok egy magányos farkas aki kívülállóként nem szól senkihez, és nem értesülök semmiről, mert nincs aki szóljon. Szóval mindenkivel összebarátkoztam, minden jó és happy :D És én még azt hittem bunkók az osztálytársaim...Most meg az egész osztály a barátom :D (Najó azért ne túlozzunk) Remélem tudtam valamennyire segíteni :)
2016. aug. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ugyan ebben a helyzetbe vagyok:( ha gondolod privátba beszélgethetünk.
2016. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huh,megnyugtattatok köszi a válaszokat.

Bocsi hogy csak most válaszoltam,

de volt pár dolgom.

2016. aug. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!