Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valyon ereztem volna iranta...

Valyon ereztem volna iranta valamit azert sirtam?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es a szuleimmel elmentunk a tengerre 1 hetre. Sved asztal volt es mindig volt ott egy szakcas vagy nem is tudom hogy nevezzem ott sutotte frissen a hust. Nagyon jol nezett ki pont amilyen nekem tetszik. Eszre vettem hogy nez hat en is raneztem szemeztunk. Akarhanyszor elmentunk egymas mellett mindig egymasra raneztunk. Utolso elotti este ramszolt, keveset beszeltunk mert nem nagyon tudott angolul. Azutan meg nehanyszor talalkoztunk a hotel kornyeken koszont nekem kb 3x es en mindig visszakoszontem es mosolyogtam . Volt amikor megallt es meg kerdezgetett hogy mit csinalok hogy vagyok de mindig sietett mert dolga volt. Mindig a fejembe volt de mindig. Utolso vacsoran az asztalnal eszembe jutott hogy a kovetkezo nap haza megyunk es kozbe ra is gondoltam es elkapott a siras. Ereztem volna iranta valamit azert sirtam? Tudom az elso nevet is de nem talaltam meg a facebookjat.. Mashogy megtalalhatom? Muszaly hogy lassam megegyszer az arcat vagy nem is tudom... A ciki valaszokat legyszi melozzetek:(

2016. aug. 31. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!