Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefordíttatni?

Hogyan lehet lefordíttatni?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, amit el szeretnék olvasni, de nagy eséllyel nem fog kijönni magyarul. lehet kérni, hogy valaki fordítsa le és adják ki magyarul is? Vagy ez hogy működik?

Amúgy ha lényeges, akkor Shana Mangatal Michael and Me c. könyve lenne az.



2016. szept. 3. 07:36
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Még mindig az ötös

Tehát hazugságot irt? Na mindegy, majd utana olvasok. Csak mar lassan nem tudom, hogy mit lehet elhinni es mit nem. De legalabb mostmar mindenki tudni fogja, hogy igenis volt szexualis elete. Nem gyerekekkel!!! Ez fontos! Es a felnott noket szerette.

2016. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

miért ne lenne igaz könyörgöm férfi volt ő is meg nézte a szép nőket

azért mert néha gyerekekkel játszott meg vidám parkja Volt attól még férfi volt

nem szerzetes pap


sőt én ismerek egy olyan oldalt ahol leírják hogy Michael igen vonzódott a nőkhöz söt még a testörei is tudják hogy a nőket szerette

2016. szept. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a nőket szerette de meglátásom szerint ennek a nőnek csak elfogyott a pénze és hogy keress pénzt valaki aki egykor ismerte a világ leghíresebb emberét? Naná hogy hazugságokat terjeszt róla. Ne olvassátok el, csak támognátok a hazugságot.
2016. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem hazugságok amiket Shana leírt.

A molesztálós dolog az meg nincs bent a könyvben, csak a média tette hozzá, mert kitalálták így és kész.

Tehát ogy lehet kérvényezni a magyarra fordítást?

2016. szept. 7. 16:22
 15/24 anonim válasza:

Mar megint az otos vagyok...

Nem azt mondtam, hogy nem szerette a noket, tisztaban vagyok azzal, hogy neki is voltak szuksegletei es szerette a noket, de az hogy ilyen piszkos ( :D ) dolgokra is kepes volt... xD azt hittem a romantikusat szerette :ddd


A kerdezo kerdesere valaszolva, en meg nem hallottam ilyenrol. Szerintem csak akkor forditjak le, ha van ra kereset, igeny. Ugyertem tomegesen. Es ez nem szavazaton mulik szerintem, vagyis nem tudom. De ha egyedul kered, emiatt biztos nem forditjak le. Sot, szerintem meg 10 ember kedveert sem. Pedig jo lenne

2016. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok már fel hogy nem az igazat mondja. Elfogyott a pénze és így akar hírnevet szerezni magának. Ennyi! Nem kell készpénznek venni mindent amit valaki elkezd állítani Michael-ról. Ha igaz lenne miért nem volt fontos eddig? Miért 7 évvel a halála után kell nyilvánoságra hozni? A pénzről szól az egész!
2016. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, köszi! :)


Utolsó! A könyv Michael családjához is eljutott, meg van örökítve képeken, videókon. Ha totális hazugság lenne, akkor a Jackson család kiállt volna Mike mellett, mint mindig.

2016. szept. 11. 16:39
 18/24 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a kérdező mondja, még Joe Jackson-ról is van kép a könyvel a kezében. Sőt még Shanaval együtt is fotozkodtak. Tényleg igaz amit a könyvben leírt. Am engem is érdekelne a köny és szerintem még több száz rajongót is
2016. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 rubardo666 ***** válasza:

Keresztnevek:

Aaron

Abdul

Abe

Abel

Abraham

Abram

Adalberto

Adam

Adan

Adolfo

Adolph

Adrian

Agustin

Ahmad

Ahmed

Al

Alan

Albert

Alberto

Alden

Aldo

Alec

Alejandro

Alex

Alexander

Alexis

Alfonso

Alfonzo

Alfred

Alfredo

Ali

Allan

Allen

Alonso

Alonzo

Alphonse

Alphonso

Alton

Alva

Alvaro

Alvin

Amado

Ambrose

Amos

Anderson

Andre

Andrea

Andreas

Andres

Andrew

Andy

Angel

Angelo

Anibal

Anthony

Antione

Antoine

Anton

Antone

Antonia

Antonio

Antony

Antwan

Archie

Arden

Ariel

Arlen

Arlie

Armand

Armando

Arnold

Arnoldo

Arnulfo

Aron

Arron

Art

Arthur

Arturo

Asa

Ashley

Aubrey

August

Augustine

Augustus

Aurelio

Austin

Avery

2016. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, gondolom ezt nem ide akartad. :)
2016. szept. 16. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!