Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rengetek kérdésem lenne felétek ugyanis nagyon bizonytalan vagyok..

Elsősorban, most kezdtem a nyolcadik osztályt és hát az utóbbi évek során eléggé elhanyagoltam a tanulást, ami most már őszitén megmondva bánt, mivel elég komoly terveim vannak a jövőre nézve. De ebben az évben kihozom magamból a maximumot.. Utána Biológia szakos gimnáziumba szeretnék jelentkezni. A gimiben már természetesen sokkal komolyabban veszem a tanulást,mivel Etológus szeretnék lenni és ahhoz,ha jól tudom, Egyetemre kell járni. Szóval itt lennék kíváncsi a véleményetekre,ha a gimnáziumban elvégzem a biológia szakot (természetesen kitűnőként, és az érettségi is szín ötös) akkor lenne esélyem Egyetemre menni? (Az Elté-re, természettudományi karra)

Vagy már semmi esélyem így, hogy elötte semmit nem tanultam még akkor se ha a érettségim is jól sikerül?

Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2016. szept. 3. 21:04
 1/1 dorci007007 válasza:
Szia. Nagyon durva én is 8-os vagyok és nekem is ezek a terveim. Szerintem ha van elég akaraterőd és ba tudod pótolni akkor szerintem sikerülhet.
2016. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!