Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a médiákban a jövő év...

Mi lesz a médiákban a jövő év "legnagyobb" híre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 19:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sikerült egy agyament nyelvészeti fórumot nyitni! A kérdést egy kis "stresszoldás"-nak szántam, azt hittem, munka után gondolunk egy páran az év hátralévő napjaira, Karácsonyra, újévre, a jövő év várható eseményeire, mert jólesik kicsit előre gondolkodni.
2008. okt. 1. 22:21
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Gyurcsány leváltása!!!
2008. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Vártam erre a válaszra:)) Köszi!!
2008. okt. 2. 18:06
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem valószínű, hogy jövőre köszönt be, de a közeljövőben megeshet egyes tudósok szerint:

A globális klímaváltozás hatása miatt leáll a Golf-áramlás, ami a meleget szállítja Európa partjaihoz, és ekkor beköszönt a jégkorszak nálunk is!

2008. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Erről olvastam valamit!

Ez előfordulhat még a mi időnkben?

2008. okt. 6. 23:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb hír a telekommunkiáció forradalmáról fog szólni. Hazai viszonylatban hamarosan "negyedik mobilszolgáltatóként" fog feltűnni egy üzleti infrastruktúra, azonban több lesz ennél, hiszen minden eddig megszokott kommunikációs csatornát (és az újakat is: WoIP2) ötvözni fogja egyetlen globális wifi hálózatban. Ráadásul hálózaton belül egy csomó szolgáltatás ingyenes lesz (havi- perc- vagy akár roaming- és egyéb díj mentes), úgy mint telefonálás, videotelefonálás, webkonferencia, videomail, stb. Mindezt olyan konstrukcióban, hogy a nem kis bevételeket realizáló telekommunikációs piacot megnyitja számodra is. És ez most már talán nem is vízió. A jövő év "legnagyobb" híréről bővebb info a [link] oldalon. :)
2008. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnos megvan rá az esély, hogy megéljük, mert, ha a tenger sókoncentrációja egy kritikus határ alá csökken, -a sarki jégsapkák olvadása miatt,- akkor hirtelen fog leállni a Golf-áramlás. (Pontosan magyarázatot nem tudom levezetni, de valami ilyesmi a lényege: az elenyésző súlykülümbség miatt száll le a tengerfenékre és kel útra EU partjaihoz a melegebb víztömeg, édesvíz esetén a +4fok feletti és alatti hőmérsékletű víz, ami a felszínre jön, mert +4 fokon a legsűrűbb. két víztömeg közti eltérő sókoncentráció viszont ezt képes befolyásolni, mert egy sűrűbb oldat nehezebb, mint egy hígabb.) Ha a hírek tárgya a hamarosan beköszöntő jégkorszak lesz egyszer, akkor EU lehúzhatja a rolót, hogy életben maradjunk mehetünk melegebb égövre. Remélem soha nem fog bekövetkezni az ilyesmi!!!
2008. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
2009-ben Obama megtalálja Oszamát.
2008. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
A "médiák" szó teljesen helyes, minden ellenkező félművelt híresztelés ellenére.
2009. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!