Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmet osszehozzam egy fiúval aki régebb nekem is tetszett . De inkább a baratnomnek segítettem H neki legyen valakije . Egyik éjjel a fiúval álmodtam ahogy átölelt es hozzam bújt majd beszélgettünk . Egy kis idő elteltével ( nm emlékszek az alatt mi történt ) megcsokolt majd kezénfogva mentünk valahova . En nagyon jól éreztem magam es igazán boldognak is . Aztán felébredtem es azt mondogatták magamnak hogy ilyet nm szabad o a barátnőm pasija stb. Meg többször előfordult ez . Most akkor nekem is tetszik a fiú es hogyha igen akkor mit tegyek ?



Bocsi kicsit hosszú de előre is köszi a választókért !!!!


2016. szept. 6. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy tetszik neked. Ennyit jelenthet.
2016. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Erről a "tetszik egy fiú" dologról úgy írsz, mintha ez egy történés lenne. Ez nem egy olyan dolog, hogy nem tudod. Ha valaki tetszik, az tudatos. Ilyen nincs, hogy régebben tetszett, de már nem, hacsak nem változott meg az a fiú, de kétlem. Hogy mit tegyél... uralkodj magadon! Álmodozni szabad, de a baráti kötelék többet ér, mint bármilyen nagy szerelem. Persze nem tagadhatom, párszor én is többnek hittem a szerelmet a barátságnál.
2016. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ..... Rakerestem az alom szótárban a kéz szóra kéz = intő kéz mert valamit rosszul csinálsz , elrontassz valamit , valami rossz lesz , viszonzatlan szerelem . Azt hiszem ez igaz
2016. szept. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!