Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a terhesség tünetei? Mikor...

Mi a terhesség tünetei? Mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Az esetek 99%-ában már az első hónapban elmarad a menzesz és a terhesség végéig nem is lesz. Az első két hét után néha hányinger, rosszullétek, hőhullámok, a második hónaptól gyakori érzelmi kitörések, gyakori, de változó, hogy mikor jön elő, megkívánsz olyan ételeket, amiket addig nem is szerettél, megutálsz olyanokat, amik a kedvenceid voltak, többet eszel, elkezdesz hízni, harmadik hónapnál már látható jelei vannak a hasadban, a többit annyira nem tudom, de 4. hónaptól már elég egyértelmű.
2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😊
2016. szept. 7. 10:43
 3/5 2*Sü ***** válasza:
2016. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hencsi005 válasza:
Szia nekem 6.hèten kezdődtek a tünetek hànyinger stb...6 èves lessz a kislànyom:)Most megint hanyinger +1 napos menszesz.Holnap tesztelek:))
2016. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ😊

Én is holnap tesztelek,mert a tünetek mehvannak😊

2016. szept. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!