Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?...

Történt már valakivel ilyen? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Volt egyszer a nyáron, hogy egy bizonyos napról nem tudtam eldönteni, valóban megtörtént-e vagy csak álmodtam, esetleg beképzeltem. Akárhányszor utána rágondoltam, szorongás fogott el, volt, hogy sírtam is, pedig semmi különös nem történt, pár barátnőmmel voltam aznap. Maga a tudat rémiszthetett meg, hogy nem tudtam, tényleg megtörtént-e vagy sem. Olyan szinten nem voltam biztos a dologban, hogy anyát is megkérdeztem, hogy tényleg a barátaimmal voltam-e. Pár dologra nem is emlékeztem, csak később ugrottak be. Másnapra már jobban lettem. Nem ittam semmit, teljesen magamnál voltam aznap (mint mindig), ezért sem értem az egészet. Mennyire normális ez, és mi lehet az oka?

15/L


2016. szept. 10. 00:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!