Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri ilyenkor az ilyen...

Megéri ilyenkor az ilyen mindenhol emlegetett, "sablonos" animéket elkezdeni? Konkrétan a Dragon Ballra és a One Piecere gondoltam.

Figyelt kérdés
Május táján végleg felmondtam a Narutonak, és elkezdtem nézni a Fairy Tailt, azt gondolván hogy ez egy régi anime, és nem érek egykönnyen a végére. Nos, tévedtem, ugyanis augusztusban végignéztem. Közben elkezdtem a Bleachet de az első 15-16 rész után meguntam. De így mostanàban gondoltam rá, hogy az ilyen sablonos animéket nem kéne e megismernem, mivel a One Piece 600+ részével nem birkózom meg 2 hónap alatt, a Dragonballnak meg annyi sorozata van hogy beleszédülsz. Mi a véleményetek? 2016 végén egy 9+ gyereknek megéri még nézni az ilyet? Amennyire sablonos annyira eredeti? Élvezhető, elviselhetô az animáció?...

2016. szept. 12. 20:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

a One Piece az jó anime az első kb 100 részt szenvedve néztem meg ,de után elkezdett be indulni a történet és onnantól nem volt meg állás ez janurárban volt májusban már a 400 valahányadik részénél tartottam és júniusra beértem az animét :)

és most pihentettem ^^

szerintem kezd el mert nagyon jó:D

2016. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nézzetek hülyének,de nekem a Dragon Ball-t leszámítva az összes sablonos anime a kedvenceim közé tartozik.Szerintem okkal lettek híresek,és én különösen azt szeretem,ha egy anime hosszú,de persze az utóbbi az ember szabadidelyétől is függ.Én személy szerint ajánlom mindet,a Dragon Ball-t viszont még nem láttam,azt sem tudom,hogy egyáltalán melyikkel kezdődik.Én is a te korosztályodba tartozok,szóval szerintem nézd meg őket.A Bleach nem olyan anime,amiről meg kell ítélni a neverend animéket,nekem az egyik kedvenc animém,de tisztában vagyok vele,hogy ez egy olyan sorozat,amit vagy szeretsz,vagy utálsz:)Tudom,hogy ez már nem segített túl sokat,de azért kedvem volt leírni
2017. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#22-es: néha én is utólag szeretek válaszolni 2 éves kérdésekre.

Utólag már fordult a kocka, a Dragonballon kívül már mindegyik ilyen animéből láttam annyi részt (kb. 10-t a One Pieceből XD) hogy belássam, ugyanaz mind. A Fairy Tail már azért is a legkevésbé eredeti, mivel a Dragonball a korai, míg a Naruto és a OP pedig a késő 90-es évek, a Bleach pedig 2001 munkája, a Fairy Tail pedig már csak akkor jött mikor már éltem egy ideje :)

A Bleachet folytattam egy pár részig, és egész megkedveltem (a legeredetibb az 5 közül mind főszereplő, mind világ szempontjából), míg a FT esetében rádöbbentem, hogy irreleváns az életben, "antikarakterisztikus" (van ilyen szó XD) karakterekkel. Sok olyan anime van, amit nemrég fejeztem be pl. Guilty Crown, Death Note, Death Parade, KonoSuba, Sword Art Online (csak az 1. a második szörnyű) és szeretnék egyre többet megismerni.

2017. febr. 24. 16:24
 24/24 anonim ***** válasza:

A híres animék okkal híresek. Amúgy az említett animék FT kivételével a maguk idején eredetiek voltak - akkor váltak sablonossá,mikor a népszerűségük miatt lemásolták őket


Még azt hozzátenném, h az OP a világ legsikeresebb és legnagyobb példányszámban eladott képregénye. Valamint elképesztően zseniális és kiszámíthatatlan

2017. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!