Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri ilyenkor az ilyen...

Megéri ilyenkor az ilyen mindenhol emlegetett, "sablonos" animéket elkezdeni? Konkrétan a Dragon Ballra és a One Piecere gondoltam.

Figyelt kérdés
Május táján végleg felmondtam a Narutonak, és elkezdtem nézni a Fairy Tailt, azt gondolván hogy ez egy régi anime, és nem érek egykönnyen a végére. Nos, tévedtem, ugyanis augusztusban végignéztem. Közben elkezdtem a Bleachet de az első 15-16 rész után meguntam. De így mostanàban gondoltam rá, hogy az ilyen sablonos animéket nem kéne e megismernem, mivel a One Piece 600+ részével nem birkózom meg 2 hónap alatt, a Dragonballnak meg annyi sorozata van hogy beleszédülsz. Mi a véleményetek? 2016 végén egy 9+ gyereknek megéri még nézni az ilyet? Amennyire sablonos annyira eredeti? Élvezhető, elviselhetô az animáció?...

2016. szept. 12. 20:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a Naruto a kedvencem, mert ahogy korábban mások is írták, kis kamaszként elképesztő élmény volt számomra :)

A One Piece-t és a Fairy Tail-t nem láttam, leginkább azért mert hosszú animéből csak olyanba kezdek bele amit régen néztem a tévében, a 74 részes Monster a leghosszabb amit a semmiből kezdtem, arról is azt hittem rövidebb lesz.

Szerintem teljesen megéri "sablonos animéket", "tömeg shounen-t" nézni, feltéve hogy van benne valami ami eléggé érdekel hogy nézd. A legnépszerűbb animék szerintem pont ezért a shounenek közül kerülnek ki, mert ezekben nagyon sok ember talál ilyesmit, pl a szereplők motivációival könnyen együtt lehet érezni pl: az általad említett Bleach-ben nagyon sokfélék a szereplők mindenki meg tud kedvelni legalább egyet valamilyen okból( pl fehér Ichigo, Nakk Le Vaar, Aizen stb). Ellenpéldaként ott van a Monster, ami ugyan egy nagyon jó, és nagyon egyedi anime, de ott kis túlzással vagy tetszik a fő történet, vagy nem, kedvenc motívumot, vagy szereplőt nem olyan könnyű mondani, vagy pl az egyik fontos szerelőnek Robertonak megérteni a motivációját, hogy miért akkora szemét amilyen, pedig kiderül.

2016. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
Ha van türelmed megnézni az első egypár részt akkor tetszeni fog a sablonos anime mert onnantól indulnak be a dolgok
2016. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a One Piece-ben még nem csalódtam igazán nagyot.

Folyamatosan bővül a világ, vannak jó harcok, vicces jelenetek, megható részek.

Sokan elkezdik nézni a One Piece-t és feladják, mert az elején nagyon lassan indul be és ott még a grafikája sem egy gyönyör.

2016. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
A One Piece és a Dragon Ball sablonos, de a Fairy Tail nem?:D látszik, hogy nem láttad az első kettőt :)
2016. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A DB az tényleg nem egy nagy szám, mert mindig ugyanaz történik benne. Jön egy erős ellenség, ordibálnak egy órát, ütik-verik egymást, az egyik megöli a másikat.

A One Piece-nek viszont igazi története van.

2016. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
A dbz mondhatni alap anime. Régi az újakkal nem veheti fel a versenyt nem annyora izgalmas de azért szerethető One Piecet én is nézem de azért néha nevetséges mennyire húzzák pl elöző részbe 20percig másztak a fára
2016. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#14: Egy szóval sem mondtam hogy a Fairy Tail nem sablonos, attól még, hogy azt sem mondtam hogy igen.
2016. szept. 17. 23:22
 18/24 anonim ***** válasza:
35%

Én a sima dragon ball-t nem néztem meg, csak a dragon ball z-t és most a supert. Szerintem érdemes nézni, én lány létemre is szeretem :D A gt-t is láttam, de az teljesen más feeling, és nem is a mangaka írta, de egynek elment.

A fairy tail manga a kedvencem, az animét is szeretem, bár sztem az animáció lehetne jobb (gondolok a rengeteg állóképre) de a háttérzenék és a szinkronhangok sokat dobnak rajta.

Az one piecet elkezdtem de nekem annyira nem tetszett az a régi animáció, hogy nem bírtam folytatni.:D

A bleach-re meg valahogy nem tudom magam rávenni, számomra nem tűnik élvezhetőnek.

Szóval én a dragon ballra szavazok!:) Z, utána super.:) szerintem tetszene.

2016. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát ha a Fairy Tail is tetszett akkor a többi ilyen is fog, mert azokban még minimális értelem is van. Nem akartam senkit megsérteni, de pont a legkevésbé eredetivel példálózol.
2016. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
One Piece <3
2016. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!