Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hisztek az ilyesmiben?

Ti hisztek az ilyesmiben?

Figyelt kérdés
Mostanában történnek olyan dolgok velem, amelyek hatására elkezdtem gondolkodni az élet nagy dolgain.Például,hogy egy helyzet miért úgy alakult,ahogy alakult valakivel kapcsolatban.Vajon tényleg nincsenek véletlen találkozások az életben?Ha mégsem úgy alakul, ahogyan szerettük volna, vagy éppen a saját hibánkból alakulnak rosszul a dolgok,akkor miért kellett találkozni?Illetve szerintetek,ha valakivel tényleg van dolgunk,akkor úgyis újra felbukkan?
2016. szept. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolathoz kicsit több kell mint a sors keze.

Alkalmazkodás és kompromisszumkészség, odafigyelés és odaadás.

Ha ez mindkét félben megvan egészséges mértékben, akkor mindegy kik ők, a találkozásuk pozitív lesz.

2016. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, mindig oda jutok ki, hogy az élet direkt szívat engem.
2016. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valahogy én is úgy érzem,hogy szívat,
2016. szept. 13. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam már, mert szeretném meggyőzni magam, hogy ami történt az életemben, annak úgy kellett lennie. A kérdésed ugye úgy szólt, hogy hiszünk-e benne, nem az hogy létezik-e ilyen, így mindenkinek a véleménye szent. Az enyém az, hogy próbálok hinni 22f
2016. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!