Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ég a villany minden...

Miért ég a villany minden éjjel a szomszéd konyhájában?

Figyelt kérdés
Már egy honapja észrevettem ,hogy a szomszéd konyhájában minden éjjel, folyamatosan ég a villany, és kiváncsi vagyok szerintetek miért van ez igy. A lakást lakják mert nappal nyitva van az ablak. Kiváncsi vagyok ti mit gomdoltok erről. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 23. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan.. nem mindegy? :D Amúgy ötletem sincs, de nagyon nem szeretem az ilyen szomszédokat mint te. :D Más után leskelődni és kíváncsiskodni nem szabad. Ejnye ejnye. :D
2010. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így riasztja el a betörőket.
2010. ápr. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
zugevő :D
2010. ápr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
füvet termeszt
2010. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egész éjjel?Azt nem tudod mikor kapcsolja le?
2010. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja szerintem is kendert termeszt.
2010. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ez természetes kiváncsiskodás, hiszen a szemben lévő tömbházban van és hogyha kinézünk az erkélyen akkor látjuk. Ennyi. Amugy meg 3-an lakunk és mindhárman akármikor felébredün vagy későn jövünk haza vagy korán megyel el valamelyikünk, ugyanugy a villany ég.

Fent a 4-iken kétlem, hogy a betörőket riasztja el. Egyszerüen kiváncsi voltam, hogy egy kivülálló mit gondol. Azért köszi.

2010. ápr. 23. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor fél a sötétben :)
2010. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi is erre gondoltunk. Köszi utolsó.
2010. ápr. 23. 10:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó jó magyarázat, már csak azért is, mert ha nincsen erre alkalmas éjjeli lámpa, akkor direkt a konyhai égőt hagyja égve, hogy a beszűrődő fény mellett még lát a szobában, de már nem zavarja az alvásban.


Amúgy más magyarázat is lehetséges, nekem volt egy majdnem vak kutyám, neki általában a fürdőszobai égőt hagytam égve, hogy ne botorkáljon éjjel a sötétben.:)

2010. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!