Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnek allatorvos lenni....

Szeretnek allatorvos lenni. Eddig jo uton haladok?

Figyelt kérdés

9.vagyok egy allattenyesztoi es allategeszsegugyi suliba jarok.Tanulok allattenyesztest,allattartast,anatomia,takarmanyozastan,+a rendes tantargyak.Nagyon sok mindent tudok az allatokrol imadom oket.Nem tudnam elkepzelni az eletem nelkuluk.Az egyetmre valo bejutastol felek,felek hogy nem vesznek fel.A szuleim is azt mondjak hogy nem tudnanak elkepzelni masnak csak allatorvosnak.Kiskoromban mindig allatorvososat jatszottam :).Az egyetemre valo bejutas tenyleg nehez?az allamilag tamogattotra bejutni megnehezebb?Mert egy felev tobb mint egy millio es 5,5 ev.Nem akarom a szuleim kissemmizni en meg addig nem tudnek annyit gyujteni.

Jo uton haladok?

Azt mondta apukam hogy ilyen sulival tobb pontot szerzek.



2016. szept. 18. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

ha tanulsz az nagyjából egyenlő azzal, hogy jó úton haladsz ;)

Ha sokat tanulsz, akkor jó esélyed van ösztöndíjra, és azzal mindenki jól jár.. te tanulsz, a szüleidnek meg nem kell fizetni :D

2016. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!