Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a feltevés igaz, hogy ha...

Ez a feltevés igaz, hogy ha valaki valami rosszat tesz valakinek, az visszakapja később az élettől?

Figyelt kérdés
egyik ismerősömmel vitatkoztunk erről, mert ő nagy híve ennek, én viszont nem, inkább az ellentétje vagyok, hogy aki "rossz" az él jobban.
2010. ápr. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
igazad lehet, próbállok hinni abban, hogy a rosz megkapja büntetését, pedig már rengeteg éve semmi változás és abszolút semmi rosszat nem kapott, csakis mi :S szóval nem tudom
2010. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Há valamikor biztos megfizet mindenért. Remélem legalábbis. Az ember nem lehet velejéig romlott. Egyszer számonkérnek rajta mindent, amit elkövetett. (bocs a közhely-halmazért, szerintem igaz)
2010. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hogy aki "rossz" az él jobban

ez szerintem is tök igaz.

viszont szerintem visszakapja később.családba volt már rá elég sok példa.bár az biztos hogy 2év minimum eltelt.de visszakapta és ez a lényeg:)

2010. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Költői kérdés: és ha valaki jót tesz???
2010. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100% igaz. Ha kicseszel mással, te b@szol rá a legjobban. Még ha nem is kapja vissza mástól, elég csak abba belegondolni, hogy elfogynak mellöle az emberek(v. cserben hagyják, ha szüksége lenne rájuk). Ha így folytatja, magányos lesz, egyedül fog meghalni, abban a tudatban, hogy senkinek sem fog hiányozni, sőt még lehet a sírját is leköpik. Szóval valamilyen formában mindig vissza kapják.
2010. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. De a te gondolatod se rossz...de látod Gyurcsány is megkapta a sok anyázást...szóval szerintem igaz :D
2010. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy tapasztaltam, hogy igaz.
2010. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, nézz körül az életben, és meglátod, hogy az mennyire igazságtalan.

Ha a gonosztevő őszintén meg nem tér, akkor halála után megkapja büntetését. Nem az életben.

2010. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!