Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?...

Hogyan vegyem rá a szüleimet? :/ (Többi lent)

Figyelt kérdés

Helló. Én egy 14.5 éves fiú vagyok.

Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy gym-be(edzőterembe) mehessek?

Idősebb testvérem is jár, és együtt birnánk menni. De sajnos nemtudom hogy hogyan tudnám rávenni hogy elengedjenek..Tudom hülye kérdés :/ Na de válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 19. 15:10
 1/3 2*Sü ***** válasza:
Indokold meg, hogy miért szeretnéd. Tényleg, miért szeretnél edzőterembe járni? Nekünk bizonyára el tudod mondani, akkor a szüleidnek is el fogod tudni mondani. Illetve itt az is számít, hogy a szüleid mondjuk milyen anyagi háttérrel rendelkeznek, hogy az ezzel járó anyagi terhet tudják-e vállalni, vagy sem. Illetve lehet ők más irányba akarnának terelni, ezt is figyelembe kell venni, és ez sem véletlen, ebben meg neked kell jól megérteni az ő akaratukat, csak azután tudnál hatékonyan érvelni a sajátod mellett.
2016. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért hogy kicsit jobban nézzek ki, meg ki szeretném próbálni, 2 évet kickboxoltam és már meguntam, és belekezdenék másba is :)
2016. szept. 19. 15:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Még meghallgatnék pár embert :))
2016. szept. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!