Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék magamnak fülbevalót...

Szeretnék magamnak fülbevalót és tetoválást. Léccives írjátok le, hogy hogyan működik mind a két dolog, mire kell ügyelni? Mit kell utánna csinálni, és mit nem helyes csinálni utánna?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd elmondják a helyszínen - bár kétlem, hogy 12 éveseket tetoválnának...
2016. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok :D
2016. szept. 30. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, az ember azt gondolná, hogy egy 18 éves felnőtt, aki már szavazati joggal rendelkezik, képes a guglit használni.
2016. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tudod, hogy a neten osszevissza hulyeségeket írnak.. és nem tudom minek hidjek
2016. szept. 30. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha most itt olvasol még 2-3 féle hülyeséget, akkor jobban képben leszel? :D
2016. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el a szalonba,és kérdezz rá a szakembertől,ő mindent el fog mondani azzal kapcsolatban!:)

Bár így nagyon alap dolgok,hogy a fülbevaló-lövetéskor 1-2 hétig nem szabad kivenni a fülbevalót (beforrna akkor a lyuk).

Illetve a tetkóról,nagyon alap hogy ugye raknak majd köré fóliát,tetkó-függő de kb. 1 hétig rajta kell lennie,nem szabad hogy víz vagy túl nagy fény (értem itt:szoli,stb..) érje.Ha lekerült a fólia,érzékenység léphet fel,de ne nagyon vakard,inkább kenegesd egy ajánlott krémmel.


De ha akármelyiket megcsináltatod,helyettem is elmondják szakszerűbben hogy mit kell majd tenned!!:)

2016. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. okt. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!