Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez az érzés?...

Mitől lehet ez az érzés? Esetleg vágyódás?

Figyelt kérdés

Most,hogy jön a hideg időszak valahogy sokszor álmodom az alábbiakról.

Az időpont általában Novekber vége, December 31. Amikor Budapest kicsit felgyorsul eljön a késő délután/este de az élet zajlik javában.


Aztán ..

Sétálgatok a 2. 12. kerületben és a házakat nézegetem,csendesek az utcák és közben azon gondolkodom ki lakhat ott,esetleg régen mi volt ott,milyen történelme van. Reggel van süt a nap és arra gondolok,hogy " ma véget ér az év" az emberek készülődnek a szilveszterre én meg sétálgatok. Aztán eljön az este az emberek buliznak én meg gyönörködöm Budapestben a hegyről.

Séta közben eszembe jutnak más helyek is pesten szintén olyan utcák,amik kissé elhagyatottak,hogy mik lehetnek ott épp akkor és mit csinálhatnak ottaz emberek,vagy mi lehet azerdőben. Én meg mindent távolról figyelek de még is boldogan. Aztán eljön az újév , minden csndes reggel és délután. Aztán csendben kezdődik egy új év talan egy " új élettel" éw lkezdődik igazábol aztán a megszokott kerék vágás.

Aztán ha ezt végig álmodom,felébredek.


2016. szept. 30. 10:06
 1/1 anonim válasza:
Alapíts családot.
2016. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!