Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitség kéne, ti mit dolgozto...

Segitség kéne, ti mit dolgoztok? Szeretitek? Hogy döntöttétek el, hogy azt szeretnétek dolgozni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és lassan el kéne döntenem, hogy mi szeretnék lenni. Amikre én gondoltam: iró, tanár, pszichologus...

Segitséget szeretnék kérni, hogy olyan munkát találjak, amiből meg is tudok élni. Félek, hogy nem tudok dönteni és majd érettségi után ott fogok állni, és azt se tudom hogy merre induljak...

Nektek hogy sikerült döntenetek?



2016. okt. 1. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A felsőoktatásba való jelentkezés fél évvel az érettségi előtt van. Ha te az érettségi után jössz rá hogy továbbtanulnál, már elszúrtad azt az évet.


Kétféle munkát végeznek az emberek: amiért tanult mert arra vágyott, vagy amire rákényszerült.

2016. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!