Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZeretnék elkezdeni videózni,...

SZeretnék elkezdeni videózni, azt találtam ki, hogy?

Figyelt kérdés
szóval azt találtam ki, hogy most kezdek el edzeni(kondizni) és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt mennyien néznék? mármint tippeket adnék az edzéshez,megmutatnám hogy néz ki egy edzésem, stb. ti néznétek egy ilyen YouTube csatornát? hideg meleg jöhet!:) 15/l

2016. okt. 3. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem én nézném.Persze ha jó minőségü videóid lennének.Mind képileg,mind tartalmilag.De arra készülj fel hogy sokan oltogatnak majd,illetve lennének akik kifejezetten a testedre lennének kíváncsiak.Már ha érted hogy értem...De ha megcsinálod akkor egy linket ide kommentbe hogy meg tudjam nézni. :) 17/L
2016. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát épp ezért kezdeném el az edzést is mert nagyon nincs alakom..

az elején mindenképp telefonnal csinálnám, de mivel iphone 6-om van ezért nem lennének rossz minőségűek a videók:) ha elkezdem ami jövő héten fog kiderülni akkor mindenképp dobok egy linket:)

2016. okt. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!