Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy tanár úgy viselkedik egy diákkal mintha haverja lenne?

Figyelt kérdés
Már egyre jobban zavar az, hogy az irodalom tanárom úgy viselkedik néhány osztálytársammal mintha haverok lennének.. Nem úgy beszélnek egymással mint tanár-diák .. hanem mintha a legjobb haverok lennének.. Hát jó ne utálják egymást,, de néha már nagyon bosszantó tud az lenni hogy beszól neki osztálytársam olyat.. amit én nem is mernék.. és a tanár csak el neveti neki az egészet.. A fejemet rá hogy én már nem lennék a suliban ha hasonlóképpen viszonyulnék a tanáraimhoz :S Zavaró tényező még az.. hogy kérdezni nem merek az órán.. mert képes kinevetni a tanár.. a "haverjaival" együtt :S Ez már sok mindenkit zavar :S
2010. ápr. 24. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen tanárom, de én bírom:D
2010. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dettó mint az 1. válaszoló :D
2010. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én az angol tanárnővel voltam így.Nem volt mindig jó,hogy haveri szinten dumáltunk mert talán én voltam az egyetlen akinek azt mondta,hogy kuss.Viszont ha visszaszóltam,hogy pofád lapos nem vette a szívére.
2010. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
xD am van tanárom ilyen, csak nem velem van haverságban
2010. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok, az egyik tanárom az egyik csoptársammal jár. Az ő baráti körével a csoportban pedig együtt buliznak, külön is eljárnak és órán is kivételesek, olyanokat is elintéznek nekik, ami másnak nem járna. Úgyhogy még vannak rosszabb esetek is, nyugi. :)
2010. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

És nekem vannak olyan tanáraim akikel lelkizünk!

És náha elmegyek hozzájok vagy ők hozzám!

2013. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!