Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a Tanár úr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a Tanár úr?

Figyelt kérdés

10-es gimnazista vagyok és van egy 26 éves tanár a sulinkban, aki nem tanít engem, de elég érdekesen viselkedik. Egyre többet beszél velem, folyamatosan néz és dicsérget, nem is ismerem. Múltkor bejött helyettesíteni és engem feleltetett, de kb általános iskolai anyagokat. Persze ötöst kaptam és óra végén, mondta, hogy maradjak ott és az ötöst ünnepeljük meg egy sütizéssel. Elfogadjam, mit csináljak? Tetszek neki? De ezt lehet?

Egyébként tipikusan az a pasi, akiért miden csaj oda van. De miért pont én?


2011. febr. 4. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hath...ez gáz,szolj a szuleidnek
2011. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg, jövőre tanítani fog.
2011. febr. 4. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kicsit idős hozzád.Jobb az elején tisztázni magadban a dolgot.és valószínűleg korod bélit szeretnél párodul ,ezért jobb lenne szólni egy befolyásos tanárnak,anyukádnak vagy bárkinek aki tud valamit tenni
2011. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az teljesen lényegtelen h bejönnek e egymásnak..még az egyetemen is tiltott a tanár diák kapcsolat.
2011. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha jövőre tanítani fog és jó jegyet akarsz, hááát....
2011. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

én megfontolnám.


16 éves vagy nem? ha a korodhoz képest érettebb vagy mint az átlag, akkor ez nem is nagy korkülönbség.


és ha helyes/tetszik/jól elbeszélgetsz vele akkor miért ne? persze nem kell rögtön rámászni, lehet csak kedvel, és semmi 'olyanra' nem gondolt. és nem is jön rosszul, ha jóban vagy egy tanárral. de ha zaklat vagy bármi akkor természetesen azonnal szólj egy harmadik személynek !


17/L

2011. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
ha jövőre tanít, együtt lesztek, és kiderül az egész, be fogja szívni mert kirúgják^^ Szal csak óvatosan sztem
2011. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikori ez a kérdés? 2011? De nembaj én leirom amit akarok xddd na szóval például aki nézte a pretty little liarst az tudhatja hogy néz ki egy ilyen...szerintem ez tok aranyos..xd ne azt mondom hogy hopp gyorsan menjetek a szertarba de azert ertitek akar lehetne is belőle valami:D. A tanár a feleségét tanitja khmm...pl matekra xdddd mi menő már?
2016. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!