Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedik egy tanár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy tanár a diákkal szemben, ha tetszik neki? (mármint a diáklány a tanárnak).

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom elnézőbb vele, jobb jegyeket kap stb.
2010. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem azt kérdezte hogy a lány hogy viselkedjen,hanem azt hogy a tanár hogy viselkedik ha tetszik neki a csaj.
2010. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A buta válaszokra nem vagyok kivancsi én ezt a kérdést tiszta komolyan gondoltam és csakis értelmes válaszokat várok.
2010. ápr. 27. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
először is magánjellegű feladatokat ad neki (segítség dolgozatjavításnál etc.), ez alap, hogy kettesben maradhasson vele. Ott természetesen elbeszélgetnek. Innen több irányba mehet a dolog, felajánlja hogy hazaviszi, úgy is arra megy, vagy itt egy kávézó szemközt amit ismer, és meghív. A többit meg a fantáziádra bízom
2010. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a német tanáromnak tetszem, nem vicc:)

látom rajta:)

onnan vettem észre, hogy kedvesebb velem, mint általában a többiekkel. És mikor órán jelentkeztem, de rossz volt a válaszom, akkor próbált igazságot keresni a hozzászólásomban.(pl. közvetlenül nem játszott szerepet az előzményekben, de való igaz, hogy....)

Gyakran rám néz.:)

szünetben oda jött hozzám a múlt héten beszélgetni, érdeklődni...semmi nyomulás nem volt, csak érdeklődött:)

Szóval az én tapasztalatom ennyi:)

2010. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kettesben marad veled, megkér külön feladatokra amikor csak ketten vagytok, jobb jegyek, amikor magyaráz csak téged néz, óvatos beszólások, és már nem is emlékszem mik voltak még nálunk...

20/L

2010. jún. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig megbámul egy volt tanárom, de igazából az eszemmel tudom, hogy nem jó szándékából teszi, mert van feleség, meg pici gyerkőcök, meg túl sokat tudok róla, hogy higyjek neki, ezért inkább úgy teszek, mintha nem venném észre.
2011. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyel, keresi a társaságod, külön feladatot ad neked, ürügyet keres, hogy érintkezzetek.
2015. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elnézőbb veled, érdeklődik a hogyléted felől, meg kedves veled, akár komolyabb témába is belekérdezhet.
2015. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!