Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha az OTP-nél...

Mi van akkor ha az OTP-nél kötöttem Édesapámmal egy Junior számlacsomagot. Édesanyámmal meg lehet szüntetni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Édesapámmal az utóbbi időbe nem vagyok igazán jóba és nem is nagyon foglalkozik velem sem az ügyeimmel mivel adategyeztetésre sem jött be velem emiatt az sem történt meg 14 éves koromban.

2016. okt. 8. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

25 éves korodig INGYEN van a számla.


18 fölött egyedül is tudod kezelni (törölni is, ha akarod).

18 alatt csak a megjelölt képviselővel tudod megszüntetni, ellenben egyedül is eléred, akár netbankon keresztül is.


Én a helyedben nem szüntetném meg.

2016. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal nyitnék egy új ugyanilyen számlát csat nem Édesapámmal mert ö egyáltalán nem foglalkozik velem sem ügyeimmel. Mivel a szüleim elváltak. Édesanyám a gondviselőm. Sőt Édesapám anyagilag sem áll valami jól.
2016. okt. 8. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Éppen ezért kérdezem, miért akarsz egy másik számlát?


UGYAN ez a számla lenne, csak annyi különbséggel, hogy ehhez kellene édesapád, hogy megszüntessétek, ami egy több órás procedúra önmagában, az új nyitása is egy több órás procedúra, az utalgatás, papírozás, írogatás, kérdezgetés.


Fölösleges volna.

Neki nem is kell vele vagy veled törődnie, én 15 éves koromban nyitottam anno egy számlát és 18 éves koromig üresen állt.

SEMMI pénzedbe, vagy idődbe nem kerül, se neked, se a szüleidnek.


Komolyan azt tanácsolom, hogy csak hagyd azt a számlát.

2016. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel Édesapámnak van egy felesége aki minden pénzt elkölt és emiatt Édesanyám azt mondta hogy nem szeretne olyan számlára utalni pénzt aminél Édesapámnak is ott van a neve.


Tehát amig a számlámon ott van a neve Édesapámnak addig senki sem fog rá utalni pénzt pedig szükséges lenne mivel kollégista lettem és már múlt hónapban is volt hogy hétvégén elfelejtettem pénzt kérni és nem tudtam magamnak venni valamit ebédre...


Egyébként nem tudom miért érdekelnek téged ezek a dolgok én szimplán annyit kérdeztem hogyha Édesapámmal nyitok egy számlát akkor Édesanyámmal meg lehet e szüntetni.

2016. okt. 9. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Segíteni próbáltam csak, de te tudod...


Választ is kaptál: nem.

2016. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!