Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire döntéskép...

Miért vagyok ennyire döntésképtelen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet nálam , hogy egyszerűen nem tudom eldönteni , hogy mit akarok meg még arra sem tudok válaszolni , hogy mit szeretek csinálni szinte semmi önbizalmam sincs múltkor is megkérdezték tőlem , hogy szeretem - e csinálni a munkámat nem tudtam rá válaszolni azt mondtam , hogy nem tudom majdnem mindenre azt a választ adom , hogy nem tudom , lehet , talán szinte nem tudom , hogy mit akarok meg azt sem , hogy az életben mit akarok hogy ezt mégis mi válthatta ki szerintetek ezt az önbizalom hiányt ... ? Annyi , hogy jártam két évet szakközépbe vagy szakmunkásba már nem tudom és valahol valahogy ott a suliba hagytam el magamat és változtam meg hogy erre az önbizalom hiányra és döntésképtelenségre van - e valami mód ?
2016. okt. 9. 16:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem mi tesók vagyunk.Kicsit legyél tudatosabb magaddal szemben.Figyelj befelé és lassan megtalálod magad.
2016. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!