Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy szülő a gyerekét...

Ha egy szülő a gyerekét vizelteti közterületen az is szabálysértésnek számít vagy el van nézve nekik?

Figyelt kérdés

2016. okt. 10. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabálysértés az is.
2016. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy 55 éves anyának gyereke a 32 éves fia is. ha azt pisilteti közterületen, akkor nyilván az. De ha egy szinte babának számító kisgyereket pisiltet, aki mondjuk max bölcsődés, az nem valószínű, hogy annak számít. Ezt a politika kategória törvények rovatában már megbeszéltük egy illetővel, de nem igazán értek hozzá, plusz régen is volt már a kérdés. Szerintem oda át kéne tetetni a kérdést, mert ott nagyobb valószínűséggel válaszolnak. Ha gondolod jelentem a kérdést, hogy rossz kategóriába került.
2016. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Gondoljuk csak végig logikusan... a szülő megpisilteti a kisgyereket a közterületen, majd évekkel később, amikor a kisgyerek tudomást szerez erről, ő is így tesz, mert ugyan kit zavar az, hogy egyrészt látjuk, amint éppen egy kisbaba h*gyozik az utcán, pláne, ha az illető éppen iszik vagy kajál, vagy épp világot megváltó gondolataiba réved és kiszúrja a szemét az, hogy egy pisi tócsa teríti be a közterületet.


Ezt nevezem ám környezetbarát megoldásnak, hugyozzuk le a természetet közterületen, elvégre az "természetes" anyag, nem?


...könyörgöm... ne csináljuk már... magasról l*sz*rom, hogy egy kisgyerekről van szó, akkor se a nyílt utcán pisiltessük már!

2016. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Na igen. Nálam az verte ki a biztosítékot, mikor valami futós cucc volt a kisvárosunkban, mindenhol is autó, utcánban járda mellett, ahova még a kutyát se sz*ratják a kisgyerek végzi a dolgát amint sétálunk el... Hát eszem megáll..
2016. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen akit zavar...Sokszor úgy érzem hogy a szülők kb bármit megtehetnek mert hát ugye szülők.Mostanában vagy 5 olyan esetem volt ahol gyereket láttam vizelni,ezért tettem fel a kérdést.A mai eset volt a legjobb mert (vagy nem tudtak róla,vagy lusta volt elvinni oda a gyerekét)nem messze volt nyilvános wc ő viszont a kisfiát a bokorba pis*ltatta.Nem ha mellesleg belenézek a szülő arcába rosszalló tekintettel,úgy néz vissza mintha neki ehhez joga lenne.
2016. okt. 11. 01:24
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a kutyák se pisiljenek sehova. Oldják meg otthon a gazdik. Nekem van egy 2éves kislányom,elöfordult már 2x hogy az utcán kellett pisilnie. Elvonultunk egy füves részre egy bokor mögé és pisilt, tragédia komolyan mondom. Hogy fogtok így aludni?
2016. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg, ha egy kisgyereknek nem szabad pisilnie az utcán, ha tényleg annyira kell neki, akkor a kutyákat se hugyoztassák az utcára, meg szarassák a fűbe! Ne haragudj, de több kutyaszarba léptem bele, mint kisgyerek pisijébe!
2016. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kell itt háborogni.A kutyákra is van "elvileg szabály" csak ugye ezt sem tartja be senki,mert kellemetlen szarral a zacskóban hazáig slattyogni egy sétáltatás után.+ Itt nem feltétlen maga a "pisi" a probléma,hanem az hogy bárki láthatja az akciót,ugyebár ha pedig egy felnőtt ember csinálja ugyan ezt mert nekünk is kellhet "annyira" pisilni,akkor mindenki háborog hogy mit képzel a kedves illető...
2016. okt. 12. 01:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik háborognak.. Igen, persze, megesik, hogy pont a legrosszabb helyen jön rá a gyerekre, hogy pisilni kell. De egy: mondjuk turistahelyeken szokott lenni wc, egyéb kültéri programokon is szokott lenni, és ha mégsincs, akkor legalább annyit tegyen meg anyuka, hogy hátrébb viszi a gyermeket a bokor mögé.. Vagy legalább messzebb onnan ahol jönnek mennek az emberek.. Annyira nem bonyolult feladat, mert igen, van aki erre sem képes, és számomra ez a felháborító..
2016. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!