Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Válnak a szüleim. Mit tegyek?

Válnak a szüleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze nem tudom megakadályozni, és ha alkalmam is nyilna rá, nem is szeretném. A szüleim 7 éve házasok, én pedig tinédzer vagyok. Amióta az eszemet tudom veszekednek, kiabálnak, néha tovább is fajult egy-két eset. Anyukám akarja a válást, apám pedig nagyon bőszen ellenkezik, azt monja nem egy innen sehova ( nem folyamodna erőszakhoz). Azok akiknek váltak a szülei, vagy inkább bárki akinek van ötlete: Mit tegyek a folytonos veszekedés,feszültség alatt? Mindkét szülőnket hidegen hagyja mi mit akarunk ebből hallani, mindent kiteregetnek arra hivatkozva, hogy nem bújhatunk el a tények elől, így az ügy nagy része minket (19 éves nővéremet és a nálam fiatalabb,11 éves öcsémet) is terhel. KÖSZÖNÖK BÁRMILYEN TIPPET!

2016. okt. 3. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyszulok, csalad jobaratja? egy hely ahol egyutt megtudjatok huzni magatokat, amig a vihar elvonul? en egyebkent a konyvtarban eltem tul a sajat szuleim valasat, es azt hiszem jol dontottem. Nem tudom, hogy igy harman be tudtok-e ulni a konyvtarban, ott lehet tanulni is, meg nezelodni a konyvek kozott, addig sem otthon vagytok. otthon viszont nem is tudom. kapcsold be a zenet es tekerjetek csumara, amikor veszekednek...

sajnalom...kitartas!

2016. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy próbálták e valamivel helyrehozni a házasságukat! Ha már semmi sem válik be, akkor jobb ha tényleg elválnak. Nem tesz jót nektek sem és nekik sem az állandó veszekedés (tapasztalatból mondom, az én szüleim is elváltak).Ha tényleg válnak, akkor döntenetek kell majd, hogy kivel szeretnétek élni stb. Először nehéz lesz, de bele kell törődnetek. Hidd el, jobb lesz!
2016. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!