Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz a keleti...

Tényleg ilyen rossz a keleti környéke?

Figyelt kérdés
A pesti ismerőseim nagy része szerint tele van dílerekkel és bűnözőkkel. Ez igaz? Csak mert holnap arrafelé mennék haza.
2016. okt. 11. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat sok szerencset. Gondold azt, hogy veled vagyok es akkor nem lesz gond :D. Tenyleg nem tudom de ha annyira felelmetes hely...nem tudod kikerulni azt a kornyeket ?
2016. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem rossz. Én Pesti vagyok és elég sokszor voltam már arra, volt hogy hosszasan várakoztam és semmi nem történt.
2016. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hat hozzam 10 percen belul 2 arab jott oda es kerdeztek meg hogy mit arulok, telefont vagy barmit... akkor mondtam hogy fu kene mondtak hogy azzal nem foglalkoznak de korbevezettek mondtak hogy mennyek ki es akkor kezdjek el kerdezni, de elore soha se fizessek...
2016. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!