Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a megszokott manapság?

Ez a megszokott manapság?

Figyelt kérdés
Ma nemrég lent voltam, és odajött hozzám 2 16 évesforma gyerek és kivette csakúgy a zsebemből a fél doboz cigit.Amikor utánaszóltam, hogy ha kér akkor adok neki, és visszaadhatná még be is húzott nekem, hogy mit pofázok.
2010. ápr. 25. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

jesszus milyen világot élünk:S

sajnos egyre több az ilyen tahó kölyök,amiről a szüleik tehetnek!

2010. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem ez lenne a normális,de sajnos kezd megszokottá válni..nem tudom,hogy majd a gyerekeimnek,unokáimnak milyen életük lesz egy ilyen világban.mindenki keresse meg becsülettel a pénzét,ne attól vegye el,aki ezt megtette...
2010. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy cigányok voltak. Meg kellet volna őket verned, ha fene fenét eszik is.
2010. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én 13 voltam ők pedig 16-ok lehettek és nemvoltak cigányok hanem skinhead volt az 1ik a másik pedig a randa nője.Sztem már el is szívták
2010. ápr. 25. 18:39
 5/13 A kérdező kommentje:
énses becsülettel kerestem meg a pénzemXD
2010. ápr. 25. 18:40
 6/13 A kérdező kommentje:
mármint 13 vok:D
2010. ápr. 25. 18:49
 7/13 anonim válasza:
legalább nő vagy kérdező? akkor ha nem jól meg kellet volna verni a haverjaiddal vagy ilyesmi...manapság ilyenek de a cigányok sokkal rosszabak: megyek a haverommal az utcán (néger nem kell a leoltás !!!) erre odajön 2 cigány beszólogatnak behuztak neki(ő se egy gyenge gyerek mellesleg :)) és viszonoztuk az ütést az eggyik elterült a másik pedig elfutott 2 évvel idősebbek voltunk náluk bocsi az offért
2010. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Remélde,hogy nő?

Ja 13 éves lány szép lenne ha cigizne,mondjuk egy 13 éves fiúnál is tök cink,hogy cigizik.

Szerintem!

NA TÖK8 NEM OLTANI jöttem.:)


Hát figyi nem tudsz mit csinálni.Sajnos vannak ilyen barmok és azt hiszik,hogy gecc_ kemények ettől,pedig

nem.Elég szánalmas.

Kérjen.Nehezebb lett volna?

Énse vagyok az az angyal tipusú lány,de kitudom nyitni a számat és tudok kérni ha kell valami.

Nem tudom az ilyeneket megérteni.


15/L

2010. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
fiú vok, de az hogy ennyi idősen cigizek semmi párom 5.be(11 évesen)szokott rá
2010. ápr. 25. 19:29
 10/13 A kérdező kommentje:
1edül voltam szal inkább nem próbálkoztam
2010. ápr. 25. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!