Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó lesz anyukám...

Szerintetek ez jó lesz anyukámnak? Milyen virágot vegyek neki?

Figyelt kérdés

Láttam egy kis fakeretes táblát,benne egy gyönyörű szöveg "Édesanyámnak" címmel.Ezt szeretném neki megvenni anyáknapjára,tudom,hogy nagyon örülne neki,bár ő is látta.

Szeretnék mellé virágot venni neki,de nem tudom mit szoktak anyáknapjára venni.

Olyat szeretnék,amit ha megveszek szombaton és vízbe teszek akkor vasárnap is nagyon szép még,mintha akkor vettem volna.

Ha tudtok légyszi árakat is írjatok,hogy kb. mennyibe kerülnek.

15/L


2010. ápr. 25. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen vágott virágot akarsz, akkor pl. a szegfű azt hiszem sokáig bírja.

De adhatsz neki cserepes növényt is. Egy virágboltban biztosan tudnak ajánlani valami nem túl igényes fajtát, ami szép is. (fokföldi ibolya, begónia, mini rózsa...)

2010. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

szerintem majd megkérdezem a virágosnál;)

2010. ápr. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!